UA
  RU

  Що кажуть зірки: гороскоп на жовтень

  Редагувати переклад

   


  Як слід діяти у жовтні з огляду на зірки, підкаже наш модний гороскоп!

  shutterstock_334208621

  Ваги
  Терези і карти в руки. Ви можете бути впевнені в тому, що ніхто не порушить ваші плани: ремонт житла, графік роботи або стрижка улюбленого пуделя – вам не потрібні поради, тим більше якщо за ними стоїть прихована маніпуляція. Коханий буде готовий виконувати всі ваші бажання, а ось політ його фантазії змусить вас взятися за голову – не переборщіть із критикою.


  Скорпіон
  Скорпіонам не варто бути легковажними та відкрито заявляти про свої досягнення. Закулісні переговори щодо вашої кар'єри чи фінансів завершаться успішно, якщо не стануть надбанням громадськості – не будіть спящих собак. У стосунках вам захочеться підвищити градус пристрасті та спробувати щось новеньке – яскраві емоції з гарантією!

  Стрілець
  Стрільцям доведеться багато і продуктивно спілкуватися. На роботі з'являться нові люди, і керівництво може доручити вам турботу про їхню адаптацію – це чудовий шанс підвищити авторитет та завоювати лояльність нових колег. Прислухайтеся до партнера, якщо він розкритикує вашу ідею легкого заробітку: ви схильні літати в хмарах і не заглиблюватися в подробиці.

  Козеріг
  У Козерогів з'являться нові стимули у професійній діяльності, але й особисте життя захочеться утримати на дзвінкій ноті. Цей виклик ви приймете гідно, але незабаром втомитеся «бити ключем»: згадайте, що у вас є з ким розділити турботи та клопіт. Емоційне тло буде вашим вразливим місцем, тому уникати неприємних осіб можна і без пояснень.


  Водолій
  Водоліїв чекає емоційно насичений місяць. Відносини подарують масу позитивних переживань: ви будете пишатися своїм яскравим та успішним обранцем. А ось на роботі не обійдеться без стресу: конкуренти спробують тишком-нишком позбавити вас впевненості в собі, а шеф введе в ступор непослідовними інструкціями – не піддавайтеся на провокації.

  Риби
  Риби можливі тертя з партнерами, які нав'язують свої умови і не дають розвиватися. Зважте всі «за» та «проти» розриву відносин, особливо якщо на карту поставлено вашу фінансову стабільність. Можливо, для розрядки вистачить і відпустки.

  Овен
  Натура Овнів, що захоплюється, - знахідка для стартапа. Партнери намагатимуться отримати вас у свої нові проекти: вимагайте факти і деталі, щоб не обдуритися порожніми обіцянками. Бурхливе знайомство продовжиться і на відстані - ви знайдете багато спільного.  Телець
  Відносини, які зав'яжуться у Тельців, задовольнять їх запити до Всесвіту. Щоб захоплення було взаємним, не нервуйте. Природність вас лише прикрасить. Наприкінці місяця вам доручать перспективний проект, який вимагатиме повної самовіддачі.

  Близнюки
  На роботі розшириться коло обов'язків – буде клопіткий, але перспективний. Зверніть увагу на залучення нових клієнтів. Меркантильність партнера викликає обурення? Можливо, ви недооцінили свій потяг до романтики, погодившись на такі правила гри.


  рак
  Раки вийдуть сухими із води. Бажання покращити фінансову ситуацію може штовхнути вас на ризик: ретельно перевіряйте привабливі пропозиції та промацуйте ґрунт, щоб випадково не перейти нікому дорогу – вас можуть залучити до сумнівного підприємства. Плітки за спиною зіпсують вам настрій, особливо якщо підозрюватимете друзів, тому не поспішайте з висновками.

  Лев
  Львів має великі плани. Зірки обіцяють вам успіх при укладанні великих угод, купівлі нерухомості та предметів інтер'єру. Нюанс у тому, що втілити в життя ваші амбітні проекти реально лише за фінансової підтримки родичів та партнерів, а значить, їх думки та смаки теж доведеться враховувати: приготуйтеся до спекотних та тривалих суперечок.

  Діва
  Діви скрізь встигають. Ваш план-мінімум на жовтень: завести корисні знайомства, освіжити гардероб та вивести на чисту воду колегу-інтриганку. Обережно із громадськими грошима: ризиковані інвестиції – це табу! Проводьте більше часу з обранцем: зараз ви дуже тонко відчуваєте один одного і легко отримаєте відповіді на найпотаємніші запитання.


  Статті на тему