UA
RU

Що не роблять успішні жінки з ранку

Редагувати переклад
Чого не варто робити, якщо ви хочете бути продуктивною та активною протягом усього дня?

Що не роблять успішні жінки з ранку.

Перевіряти пошту

Не варто вмикати комп'ютер або брати в руки телефон. Нехай ранок буде для вас часом, присвяченим виключно собі та своїй сім'ї. Дослідження, в якому взяли участь 2000 працівників, показало, що люди, які перевіряють пошту занадто часто, мають підвищений рівень стресу, а ті, хто заходить туди до трьох разів на день, більш позитивні. Так що не починайте свій день із вирішення робочих питань, краще сходіть на йогу або почитайте книгу. 

Досипати 

Ми не знаємо таких людей, які не люблять поніжитися в ліжку зайві п'ятнадцять хвилин, але це неприпустимо, якщо ви хочете називати себе успішною жінкою. Експерти кажуть, що зайві хвилини сну зроблять вас ще млявішими, а вся справа в тому, що таке відкладення позначається на режимі сну і порушує циркадний ритм. Вставайте при першому ж дзвінку будильника і робіть зарядку саме так вам вдасться впоратися з почуттям сонливості. 

Вибирати вбрання

Поки ви роздумуєте, чи ця блузка підходить під ці штани, дорогоцінні хвилини йдуть. Успішні жінки готуються наступного дня з вечора: вибирають вбрання, пакують сумку у тренажерний зал, збирають обід до офісу. Що менше рішень вам доводиться приймати з ранку, то краще! Для того, щоб не помилитися, обов'язково перевіряйте прогноз погоди і свій розклад. 

Читайте також: ВІДОМІ ЖІНКИ, ЯКІ СТАЛИ УСПІШНИМИ У ЗРІЛОМ ВІКУ

Ігнорувати сім'ю

Ранок - найкращий час, щоб побути зі своєю сім'єю перед тим, як вас затягне вир завдань і справ. Випийте каву з чоловіком, приготуйте дітям панкейки, вигуляйте собаку, зателефонуйте мамі – ви відчуєте себе значно краще. Сім'я — це єдина справа, яка варта вашого дорогоцінного часу, а робота може і почекати. 

Не снідати

Ви не зможете швидко і легко вирішувати завдання будь-якої складності, якщо будете знесилені. А заряд енергії потрібно отримати вже з самого ранку. І не з ковтком кави. Дієтологи радять їсти на сніданок білок та вуглеводи. Ідеальне рішення - це варені яйця, йогурт із кашею або тости з авокадо. Правильний сніданок, як запевняють вчені, покращує пам'ять, креативність та учність. 

Поспішати

Тон дня задається з самого ранку. Тому будь-які хвилювання просто протипоказані. Випийте чашку кави, поговоріть з дітьми, прочитайте останні новини - підготуйтеся до дня без поспіху і нервів, а головне - за улюбленими справами. 

Джерело фото: wethepeoplestyle.com

Статті на тему