Edit page title В Україні започаткували кінофестиваль українського кіно, знятого під час російсько-української війни
Edit meta description В Україні започаткували Cinema for Victory - національний кінофестиваль українських фільмів, знятих під час російсько-української війни.

Close edit interface
UA
RU

В Україні започаткували кінофестиваль українського кіно, знятого під час російсько-української війни

Редагувати переклад

В Україні започаткували Cinema for Victory — національний кінофестиваль українських фільмів, знятих під час російсько-української війни.

В Україні розпочали кінофестиваль українського кіно, знятого під час російсько-української війни-Фото 1

За підтримки Президента України та з ініціативи Державного агентства з питань кіно до десятої річниці вторгнення росії в Україну та до другої річниці повномасштабної війни започатковано національний кінофестиваль Cinema for Victory. Метою кінофестивалю воєнного часу є популяризація українського кіно, знятого під час російсько-української війни. 

«Cinema for Victory буде платформою для обміну досвідом та здобутками не лише для кіноспільноти. А також й для якісного діалога між цивільними та військовими. Кінофестиваль сприятиме підтримці бойового духу та додасть наснаги на боротьбу за перемогу. Він стане майданчиком для розвитку контенту воєнного часу», — зазначили організатори.  

Цього року Cinema for Victory зосередиться на документальних стрічках, які фіксують воєнні злочини росіян, зберігають свідчення очевидців і розвінчують ворожу пропаганду. Вони засобами кіно доводять необхідність потужної підтримки України в світі.

Переможців обиратиме міжнародне журі. Сюди увійшли актор і режисер, володар премій «Оскар» Шон Пенн, актор і режисер Лієв Шрайбер, документаліст Андре Сінгер, режисер і сценарист Абель Феррара, режисер Майкл Волдман, режисер Бо Тенберг. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Cinema for Victory

Читайте також: ФІЛЬМ «20 ДНІВ У МАРІУПОЛІ» ОТРИМАВ ПРЕМІЮ BAFTA

Статті на тему