Edit page title Сьогодні в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні
Edit meta description 20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Цьогоріч українці вдесяте вшановують Героїв, які відстоювали Гідність та Свободу України.

Close edit interface
UA
RU

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні

Редагувати переклад

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Під час Революції Гідності у 2014 році 20 лютого у центрі Києва на Майдані Незалежності загинуло найбільше людей. Вони увійшли до списку Небесної Сотні.

Сьогодні в Україні відзначають пам'ять Героїв Небесної Сотні-Фото 1

Щороку 20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Десять років тому у Києві під час Революції Гідності загинула найбільша кількість людей – 48. Вони увійшли до списку Небесної Сотні. Разом з іншими 54 учасниками мирних протестів, які отримали смертельні поранення упродовж зими 2013–2014 років. І 5 активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року.

День Героїв Небесної Сотні 20 лютого

«Наймолодшому з них, Назарію Войтовичу, було 17. Найстаршому, Івану Наконечному, – 82. А всі вони разом – символ того, як різні люди з різних регіонів України самовіддано й мужньо захищають єдині цінності. Всі вони разом віддали життя за незалежність. Усі вони разом – Герої Небесної Сотні», — зазначив у зверненні з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні Володимир Зеленський.

Цьогоріч українці вдесяте вшановують Героїв, які відстоювали Гідность і Свободу України. Сьогодні відбулася церемонія ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. На алеї Героїв Небесної Сотнівідбулася тиха акція на згадку про загиблих під час Революції Гідності «Ангели пам’яті».  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Богдан Пошивайло, Сергій Бабенко / Музей Майдану

Читайте також: ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ: ОПУБЛІКОВАНО ПРОГРАМУ ЗАХОДІВ

Статті на тему