Edit page title 6 грудня українці відзначають День Збройних сил України
Edit meta description Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають День Збройних сил України. Святковий день на честь ЗСУ було встановлено Верховною Радою у 1993 році.

Close edit interface
UA
RU

6 грудня українці відзначають День Збройних сил України

Редагувати переклад

Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають День Збройних сил України. Святковий день на честь ЗСУ було встановлено Верховною Радою у 1993 році. 

День Збройних сил України

6 грудня відзначається День Збройних сил України. У цей день у 1991 році було ухвалено Закон України «Про Збройні сили України». Святковий день на честь ЗСУ було встановлено Верховною Радою у 1993 році. 

День Збройних сил України

Українських військовослужбовців із Днем Збройних сил України привітав Президент Володимир Зеленський:

«Сьогодні тільки одне слово — «молодці». Тільки одна емоція — вдячність. І тільки одне побажання — перемогти. Командири, будь ласка, бережіть своїх солдатів. Бережіть себе, будьте собою. Я вітаю вас з Днем Збройних Сил України! І пам’ятаймо: до тих, хто поводився добре, прийде Святий Миколай Чудотворець. До тих, хто поводився нікчемно, прийдуть ЗСУ. Творці справедливості».

Міністр оборони Рустем Умєров зазначив, що воїни ЗСУ стали символом воєнної доблесті та незламності для всього світу:

«На ваших плечах тримається кожен наш окоп, кожна наша еспешка, кожна наша посадка. Ваш штурмовий клич «Це наша посадка!» вже кричать діти, коли грають в дворах. Ваш клич йде перед вами. Це останнє, що чує ворог, перед тим, як ви звільняєте українські землі».

День Збройних сил України

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у День ЗСУ подякував усім, хто робить свою важку роботу:

«Гордий за кожного, хто сьогодні перебуває в лавах Збройних Сил України. Україна не здається завдяки вам. І завдяки вам я знову і знову переконуюсь — як би важко нам не було, але точно не буде соромно! Дякую за службу!»

У Генеральному штабі ЗСУ закликали українців висловити військовим свою підтримку та вдячність:

«Навіть маленьке слово вдячності може зігріти їх серця. Давайте разом покажемо, що ми цінуємо їхню жертовну працю та відвагу. Підійди до військового та скажи або напиши: «Дякуємо вам, наші захисники, за все, що ви робите для нас і для нашої країни!»

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України

Читайте також: 14 ВЕРЕСНЯ ВИЗНАЧАТИМУТЬ ДЕНЬ ТАНКОВИХ ВІЙСЬК

Статті на тему