UA
RU

Для вечірнього перегляду: 6 психологічних трилерів

Редагувати переклад
Якщо у вас немає планів на вечір, варто зайняти його цікавими психологічними трилерами.

Які фільми та серіали ви найчастіше дивитеся, щоб скоротити важкий вечір? Ми пропонуємо відкласти убік улюблені комедії та душевні мелодрами та підготуватися до перегляду цікавих та захоплюючих психологічних трилерів. Зробіть велику порцію поп-корну та проживіть весь сюжет із головними героями. Ми впевнені, що ці фільми здатні полоскотати нерви і змусять вас замислитись над розв'язкою.

Читайте також: ДО МУРАШОК: КНИГИ ЖАХІВ, ЯКІ КОШТУЄ Вшанувати

Сомнія (Before I Wake) 

Цей страшний фільм розповідає про 8-річного хлопчика на ім'я Коді, якого усиновила пара. Марк і Джессі — прийомні батьки, які дуже переживали через смерть власного сина Шона, тому Коді став для них відрадою. Але відбувається щось незвичайне: у кімнаті у Коді ночами з'являється безліч метеликів і живий Шон. Згодом виявляється, що прийомний син Коді має особливість — його сни оживають. Але, на жаль, йому знятися не тільки гарні сни, демони та духи також відвідують його свідомість. Що вирішать робити Марк та Джессі і як вони зможуть допомогти Коді, дивіться у цьому фільмі.

Донні Дарко 

Хоч трилер і 2001 року, він вартий вашої уваги. Доні Дарко - молодий хлопець, який потрапляє під вплив людини в костюмі кролика зі зловісною усмішкою, який представився Френком. Після їх знайомства, Доні дізнається про те, що незабаром настане кінець світу і про те, що можливі переміщення за часом. З цими знаннями, Донні підпалює будинок місцевого оратора-мотиватора, влаштовує потоп у школі, а на його власний будинок, прямо на його кімнату, падає двигун літаки, який невідомо звідки взявся. Всі ці обставини пов'язані з Френком та переміщенням у часі.

Куб (Cube)

Шестеро героїв потрапляю в містичну споруду, яка схожа на куб. Кожна кімната, в якій вони можуть бути - абсолютно однакова, тільки відрізняється кольором і смертоносними пастками. Починаючи міркувати, герої розуміють, що у них немає нічого спільного, що могло б допомогти розгадати секрет Куба та їхнє перебування там. Вибратися з нього реально, але як дивіться в цьому фільмі.

Шосте почуття (Six Sence)

Цей фільм змушує проживати разом із головним героєм тривогу та розпач. Малкольм Кроу - дитячий психіатр, якого всі шанують і поважають за його бездоганну працю. Мер міста навіть нагороджує його медаллю та почесним званням, але в день вшанування Малкольма, у його будинок проникає колишній пацієнт, і звинувачує його в тому, що Малкольм не зміг вилікувати його недугу. Після чого стріляє у психіатра та вбиває себе. Малкольм розмірковує над тим, що трапилося, і знову зустрічає такого ж пацієнта, як і самогубця. Він намагається вилікувати хлопчика і в ході лікування дізнається, що його пацієнт переслідує страх мертвих людей, які приходять до нього. 

Читайте також:КРАЩІ ФІЛЬМИ, ОСНОВАНІ НА РЕАЛЬНИХ ПОДІЯХ

Смішні ігри (Funny Games)

Від цього фільму холоне у жилах кров. За сюжетом сім'я Фарберів вирушає на відпочинок до свого заміського будинку, який знаходиться біля мальовничого озера. Після приїзду туди їх відвідують два хлопці, які представляються гостями сусідів. Ці двоє носять білі рукавички і починають моторошно знущатися з Фарбер. Фільм не для людей зі слабкими нервами, але тримає до кінця.

Лаура

Даний Ендрюс — детектив, який розслідує вбивство успішного рекламного керівника на ім'я Лаура. Але що ближче Дана заглиблюється у справу, то більше відчуває себе жертвою. Є над чим подумати!

Статті на тему