UA
  RU

  Документальні фільми, які змушують замислитись

  Редагувати переклад
  Зима – це час для сплячки. Головні компоненти сплячки: м'яке ліжко, відро попкорну та цікавий фільм.
  документальні фільми найкращі

  instagram.com/gerihirsch

  У холодний сезон ми можемо без сорому совісті скасувати зустріч, пославшись на негоду, і провести вечір у компанії пледу та ноутбука. Спосіб життя краба-пустельника — ось, що нам потрібне. Але купу вільного часу треба десь подіти, і ми навіть знаємо куди — на перегляд документальних фільмів. Це не просто цікаво, а й дуже пізнавально.


  мінімалізм

  Режисер Метт Д'Авелл під мікроскопом розглядає американську одержимість речами. Він ставить глядачеві дуже важливе питання: «Чи буде ваше життя кращим, якщо ви житимете по мінімуму?». Метт спілкується з архітекторами, підприємцями, журналістами, художниками та вченими, які наслідують свою філософію — жити повноцінно з меншими витратами.  


  Шістдесяті, сімдесяті, вісімдесяті та дев'яності

  Канал CNN презентував серію коротких документальних фільмів для любителів історії та фанатів поп-культури. Вони зібрані основні політичні, культурні та економічні події того часу, які вплинули на світ сьогодні. Ви відчуєте дух епохи і зможете відновити в пам'яті старі знання та набути нових.  

  Планета Земля ІІ

  Це продовження фільму "Планета Земля", удостоєного премії "Еммі". Абсолютно захоплюючий, що стимулює уяву, візуально досконалий фільм введе вас у стан екстазу, навіть якщо ви не любитель тварин. Разом зі знімальною командою ви зможете перенестися на далекі острови та вершини гір, у жаркі джунглі та неосяжні пустелі.


  Читайте також: ДОКУМЕНТАЛЬНІ ФІЛЬМИ ПРО ЖІНКИ, ЯКІ СТОЯТЬ ВАШОГО ЧАСУ

  Від шефа

  Якщо ви любите готувати (або просто дивитися, як готує хтось інший), ця серія документальних фільмів точно припаде вам до душі! А якщо ми додамо, що вона номінована на премію «Еммі», то у вас взагалі не залишиться причин її не подивитися. У кожній серії на вас чекає знайомство з новим шеф-кухарем. Кулінарні генії розкривають свій унікальний підхід до приготування їжі та пояснюють, як їхня кухня впливає на світ гурманів.  До чого тут здоров'я?

  Поки критики не можуть дійти однозначної думки щодо документального фільму Кіпа Андерсена, ми вважаємо, що він є обов'язковим для перегляду. Як пов'язані дієта і хвороби, а також яку роль у створенні цього порочного кола грає індустрія охорони здоров'я? — це питання стоїть у «документалці» на порядку денному. Повинні попередити, що червоною ниткою у фільмі йде тема вегетаріанства.  


  Хранителі

  Це один із найважчих документальних фільмів останніх років. У ньому переплетені містика, трилер, детектив, і, що найжахливіше, сюжет не вигадка режисера на пару зі сценаристом це правда. «Зберігачі» — фільм-викриття з посиланнями на свідчення свідків та задокументовані факти, а його мішень — католицька церква, яка заплющує очі на сексуальне насильство у своїх стінах. 


  Статті на тему