UA
  RU

  Донателла Версаче пожертвувала 200 тисяч євро на боротьбу з коронавірусом

  Поки деякі люди у вашому оточенні підривають віру в людство своїми висловлюваннями на тему пандемії, знайте – є ті, хто не просто каже правильні речі, а й робить правильні справи. 

  Донателла Версаче пожертвувала 200 тисяч євро на боротьбу з коронавірусом.


  Головний креативний директор Versace Донателла Версаче та її дочка Алегра Версаче Бек пожертвували 200 000 євро відділу інтенсивної терапії лікарні Сан-Раффаеле в Мілані, Італія. Країна є другою після Китаю за поширенням коронавірусу. Щонайменше 1260 людей загинули та понад 17 600 були інфіковані. 

   
   
   
   
   
  Переглянути цей пост в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  ❤️🇮🇹


  Публікація, якою поділилася Донателла Версаче (@donatella_versace) on

  У такі часи важливо бути єдиними і надавати будь-яку підтримку тим, хто перебуває на передовій, борючись заради порятунку сотень життів щодня, — сказав Донателла у заяві, опублікованій у Instagram. — Саме тому ми з Алегрою вирішили зробити пожертвування у розмірі 200 000 євро у відділення інтенсивної терапії лікарні Сан-Раффаеле в Мілані.


  Читайте також: ГРЕТА ТУНБЕРГ ПРИЗВАЛА ЕКОАКТИВІСТІВ ПРОВОДИТИ МІТИНГИ ОНЛАЙН ЧЕРЕЗ ЗАГРОЗИ КОРОНАВІРУСУ

  У більш ніж 144 000 людей було діагностовано коронавірус і більше 5300 померли з того часу, як вірус був вперше виявлений у Китаї. Ситуація ускладнюється панічними настроями, що панують у суспільстві, про що говорять порожні полиці у супермаркетах та дефіцит масок для обличчя в аптеках та інтернет-магазинах. 

  Донателла Версаче пожертвувала 200 тисяч євро на боротьбу з коронавірусом.  Ми висловлюємо щире співчуття всім тим, хто постраждав від цієї хвороби, та всім лікарям та медичному персоналу, які героїчно працювали без перерви в останні тижні, намагаючись подбати про наших близьких. Зараз ми, як суспільство, маємо об'єднатися і виявити турботу один до одного,

  - йдеться у заяві Донателли.


  Минулими вихідними Джорджіо Армані оголосив про пожертвування у розмірі 1,25 мільйона євро лікарням Луїджі Сакко та Сан-Раффаеле та Інституту Туморі в Мілані, а також Інституту Лазаро Спалланзані в Римі, які борються з поширенням коронавірусу в країні. Крім того, такі компанії, як Bulgari, Dolce & Gabbana, LVMH Moet Hennessy - Louis Vuitton SE, L'Oréal, Estée Lauder Cos. Inc. та Swarovski, пожертвували суми грошей для підтримки боротьби з вірусом.

  Статті на тему