UA
RU

Дружба між М та Ж: про що брешуть любителі френдзони?

Редагувати переклад
Дружба між чоловіком та жінкою стала чимось модним. Можливо, це пояснюється пошуком комфорту, адже здорово просто дружити і дізнаватися, як чоловік дивиться на світ.
Дружба між М і Ж: про що брешуть любителі френдзони?-Фото 1

unsplash.com

 

Дружба з колишніми теж несе в собі зручність: все вже було, можна розслабитись і просто спілкуватися. Мабуть…

Але насправді подібна френдзона – лише спроба дружби. У такій парі завжди хоча б один хоче більшого. Жінка думає, що все йде за планом, а «друг» уже не знає, як ще дати зрозуміти, що вона його приваблює набагато сильніше, ніж просто приятелька.

Отже, які помилки найчастіше керують чоловіком та жінкою у таких випадках?

Дружба між М і Ж: про що брешуть любителі френдзони?-Фото 2

unsplash.com

Ми просто друзі

Чоловік з першої хвилини вирішує, чи може в нього щось вийти з новою знайомою, чи ні. Тому далі, якщо немає потягу, він просто дозволяє їй бути поряд. Вона для нього – приятелька, не більша і не менша.

Жінки схильні приймати рішення набагато довше. Вони часто не знають, хто саме їм потрібний. Нерідко буває, що з часом, дізнавшись про людину ближче, вона розуміє - відчуваю більше, ніж пустий інтерес.

Отут і починається драма: вона закохується, а він здивований, адже йому було ясно з самого початку, що у них тільки дружба.

Буває, що, кажучи «ми просто друзі», двоє приховують від себе почуття, що зароджуються. Можливо зараз вони не готові, чи є страх серйозних стосунків, чи просто не хочуть квапити події.

Читайте також: Кажуть вчені: як заводити друзів, якщо ви дорослий

Між нами нічого не може бути

Таку фразу кидають як гарантію того, що їхнє спілкування ніколи не переросте на закоханість.

Як мінімум, щоб дружити, потрібно бути один одному симпатичними. Відтак справа за малим – розбудити лібідо. А, як відомо, сильна підлога приваблює слабку і навпаки.

Дружба між М і Ж: про що брешуть любителі френдзони?-Фото 3

unsplash.com

Секс по дружбі

Просто класика жанру. Обидва хочуть скуштувати свободу, секс без зобов'язань. Але насправді майже неможливо зберегти кордони і залишити лише сексуальні стосунки, не включаючи душевну близькість.

Особливо важко така вправа дається дівчатам, вони не можуть відокремити секс від кохання, багато хто взагалі вважає, що одне без іншого не зустрічається.

Тому їхня гра у волю – це маска і самонавіювання. Знов-таки, тут замішаний страх перед серйозними стосунками, комплекси та просто бажання не напружуватися.

Але кілька спільних вечерь, жарти, спільні інтереси та гормональний сплеск можуть значно все змінити. Будьте готові до почуття власності, ревнощів, бажання контролювати і пошуку, чим ще залучити чоловіка.

Дружба між М і Ж: про що брешуть любителі френдзони?-Фото 4

unsplash.com

Просто людина хороша

Якщо хлопець приїжджає за першим покликом на будь-яку пожежу рятувати дівчину, то він у ній явно зацікавлений. Вирішуючи її проблеми, він показує, що хоче дбати про неї, брати відповідальність і отримувати щось натомість.

Не варто легковажно використати хлопця у своїх цілях. Його альтруїзм, найімовірніше, викликаний тим, що він намагається привернути вас до себе і вивести відносини на інший рівень.

Така ж історія трапляється і з дівчатами, коли вона раптово пропонує йому прибратися на кухні або приготувати його улюблену страву. «Як він? Без жіночої руки не впорається! Їй здається, це проста участь, насправді – перші дзвіночки бажання контролювати та впливати.

Читайте також: 7 типів чоловіків, на яких не варто витрачати час

Дружба між М і Ж: про що брешуть любителі френдзони?-Фото 5

unsplash.com

Мій друг алкоголь

Келих вина і багато «друзів» перестають приховувати свої справжні почуття. Відразу стає видно, хто є хто. Чоловік починає співати оди своєї приятельки, обсипати компліментами, а іноді навіть освідчується у коханні та лізе цілуватися.

Той, хто дружить по-справжньому, сп'яніння швидше говоритиме про себе коханого, свої проблеми і радощі.

Так само ведуть собі і жінки, починаючи після кількох коктейлів продумувати план, як спокусити друга.

Цікаво один з одним

Різниця між закоханими та друзями в тому, що перші прагнуть постійно бути разом, тоді як другі рівномірно розподіляють свої заняття.

Друзі бачаться епізодично, спілкуються у соцмережах та месенджерах. Якщо ви хочете весь вільний час проводити з другом, то ви не чесні самі з собою.

Бажання злитися докупи, розчинитися в іншому - це все про кохання, про пристрасть.

Дружба віддає перевагу окремим індивідуальностям, які тільки ще яскравіше розгораються поруч.

Якщо чоловік готовий пропустити довгоочікуваний чемпіонат світу з футболу заради зустрічі з вами, то купідон вже випустив стрілу йому в серце.

Дружба між М і Ж: про що брешуть любителі френдзони?-Фото 6

unsplash.com

Все вже у минулому

Ви розлучилися друзями, або почали спілкуватися згодом після розлучення. Вас багато що пов'язує, ви добре знаєте переваги та недоліки партнера.

Разом можна розслабитися і не грати ролі, нічого не доводити, не намагатися здатися краще, ніж насправді. Звучить привабливо, але тут є каверза.

Загальні спогади у душевній атмосфері можуть призвести до незапланованого сексу. Або один з вас буде варитися в ностальгії, тоді як інший не зрозуміє, в чому справа.

Читайте також: МІФИ ПРО СЕКС, ЯКІ ПОРА РОЗВІНЧАТИ

Вічна френдзона

Чоловік і жінка можуть "дружити" роками і при цьому бояться зробити крок назустріч один одному. Для цього є кілька причин:

  •         один із пари закоханий, інший лише симпатизує;

  •         другий не здогадується про почуття партнера;

  •         хтось із партнерів не приваблює іншого у сексуальному плані.

Крім того, обоє можуть боятися, що, зробивши крок до романтичних відносин, вони зіпсують дружбу і нічого з цього не вийде.

Як зрозуміти, що хлопець закоханий, коли товаришуєш? Так само, як і з будь-яким іншим хлопцем, просто трохи більше спостережливості.

У такий формат стосунків не приходять просто так. Часто це люди з низькою самооцінкою, невпевненістю у собі. Вони згодні "просто дружити", адже так безпечніше. Здається, що такий спосіб спілкування захистить від болю, який буває у стосунках тих, хто любить чоловіка та жінки.

Вигодою є відчуття підтримки, турботи, задоволення від того, що можна розслабитися і не грати. Це яскравіші емоції проти дружбою з людиною своєї статі. Дівчині приємно занурюватися у світ чоловіків, дізнаватися про їхні секрети, вчитися краще розуміти і навіть маніпулювати.

Дружба між М і Ж: про що брешуть любителі френдзони?-Фото 7

Ярослав Самойлов, психолог, експерт у відносинах, творець освітнього онлайн проекту «Фаза зростання»  yaroslav-samoylov.com.

Статті на тему