UA
RU

Джоан Роулінг продовжує боротися з трансактивістами і знову висловлює суперечливі погляди. 

Всесвітньо відома письменниця, “мама” Гаррі Поттера знову зазнала нападок незгодних, які застигли у Twitter її справжню адресу. 

Джоан Роулінг продовжує боротися з трансактивістами і знову висловлює суперечливі погляди.

Автор "Гаррі Поттера" притягнула до відповідальності кількох трансгендерних активістів за її «залякування». Незгодні з думкою жінки завантажили фотографії її адреси у Великій Британії в соціальні мережі.  

56-річна письменниця фентезі засудила демонстрантів у гілці Twitter, яка вже зібрала тисячі лайків. 

«Минулої п'ятниці адресу проживання моєї сім'ї запостили в Twitter три актори-активісти”, — зазначила автор, додавши, що вона досі отримує нескінченні загрози через трансфобні коментарі, зроблені нею у 2020 році. 

Ці люди зробили фотографії біля будинку Джоан Роулінг таким чином, щоб адреса була чітко видна. 

“Я припускаю, що доксинг мав відлякати мене від виступів на захист прав жінок на основі статі”. 

Слід зазначити, що всі три “злочинці” видалили фото до цього моменту. Одна з дівчат — трансгендерна актриса та драг-королева зазначила, що вона з напарницями отримала незліченну кількість загроз та сполучення з трансфобним підтекстом. 

Джоан Роулінг нормально поставилася до подібного, зважаючи на те, що в липні вона перенесла загрозу вибуху саморобної бомби. 

Джоан Роулінг продовжує боротися з трансактивістами і знову висловлює суперечливі погляди.

Читай також: Принцеса Монако Шарлен зникла з радарів через містичну хворобу 

«Вони повинні були врахувати той факт, що зараз я отримую так багато загроз для життя, що я могла б обклеїти стіни будинку ними. І я не припинила висловлювати свою думку. Можливо, найкращий спосіб довести правоту вашого руху не загрожувати жінкам, а перестати переслідувати, залякувати та загрожувати”. 

Нагадуємо, що ця дискусія з'явилася після того, як Роулінг розкритикувала статтю, в якій разом термін "жінка" використовували формулювання "люди, які менструюють". 

“Якщо стать не існує, то немає й тяжіння до людей свого гендера. Якщо стать не існує, то жива реальність жінок по всьому світу стирається”. 

Внаслідок конфлікту від Роулінг "зреклися" більшість акторів "Гаррі Поттера", серед яких Деніел Редкліфф, Емма Уотсон, Руперт Грінт та Едді Редмейн. 

Єдиний, хто підтримав письменницю – виконавець ролі Темного Лорда – Рейф Файнс. До того ж, Джоан Роулінг не братиме участі у зйомках спеціального новорічного епізоду Гаррі Поттера, який має з'явитися на початку 2022 року. Втім, що спричинило це офіційно невідомо. 

Статті на тему