Edit page title Ефірні олії, які допоможуть подолати почуття тривожності
Edit meta description Що ми тільки не робимо, щоб упоратися із цим неприємним почуттям: і дихальні вправи, і медитацію... Але є ще один…

Close edit interface
UA
RU

Ефірні олії, які допоможуть подолати почуття тривожності

Редагувати переклад
Що ми тільки не робимо, щоб упоратися із цим неприємним почуттям: і дихальні вправи, і медитацію... Але є ще один спосіб.

Відомо, що ефірні олії впливають на багато біологічних механізмів, таких як частота серцебиття, рівень стресу, кров'яний тиск, дихання та функції імунної системи. Давайте розберемося, які олії допомагають керувати тривожністю.

Ефірні олії, які допоможуть подолати почуття тривожності.

Трояндова олія

Якщо ви новачок у цій справі, радимо стартувати з лавандового масла - воно має заспокійливий ефект, але не є занадто стимулюючим засобом. Крім того, ця олія вважається одним із найпопулярніших адаптогенів (препаратів, здатних підвищувати опір організму до шкідливих впливів). 

Кедрова олія

Коли мова заходить про почуття постійного занепокоєння, немає кращого засобу, ніж кедрова олія. Завдяки корисним речовинам, що входять до його складу, він стимулює вироблення серотоніну – гормону, який відповідає за баланс настрою. У мозку серотонін перетворюється на мелатонін, який допомагає впоратися з безсонням.

Читайте також: 5 СУПЕРПРОДУКТІВ, ЯКІ ВРЯТУЮТЬ ВІД СТРЕСУ

Ефірні олії, які допоможуть подолати почуття тривожності.

Жасминова олія

У дослідженнях говориться, що запах жасмину має таку ж заспокійливу дію, як валіум. Ця ефірна олія підвищує рівень гамма-аміномасляної кислоти (в цілих 5 (!) разів), яка значною мірою зменшує відчуття тривожності. 

Ромашкова олія

Ви знаєте, який ефект має ромашковий чай. А уявіть, на що здатна ромашка у концентрованому вигляді? Мало того, що вона справляється з неприємним відчуттям страху та хвилювання, вона також є чудовим природним антидепресантом. 

Бергамотова олія

Хочете заспокоїти нерви, що розхиталися? Тоді вам на допомогу бергамотове масло! Все, що вам потрібно - це вдихати випаровування олії 10 хвилин на день. Як результат: зниження кров'яного тиску та нормалізація серцебиття. До речі, фахівці називають бергамотову олію найкращим засобом для тих, хто особливо сильно страждає від почуття тривожності.

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему