UA
RU

Епатажна дива світу моди: 5 надихаючих цитат Бетсі Джонсон

Редагувати переклад
Як панк-революціонерка заповнила прірву між haute Couture та "модою вулиць". 
Епатажна дива світу моди: 5 надихаючих цитат Бетсі Джонсон-Фото 1

"Американська Мері Куант", дивачка та експериментатор - саме так охрестила преса легендарного модельєра Бетсі Джонсон. Епоха 1960-х років відрізнялася підвищеним інтересом молоді до рок-н-ролу, тому неможливо було уявити, що консервативні та елегантні жіночі образи надовго затримаються в моді. Юні поціновувачі fashion-мистецтва прагнули більш провокаційних, розкутих дизайнів. Саме це їхнє бажання змогла задовольнити молода американка Джонсон. Сегмент "високої моди" йшов на задвірки індустрії, і актуальними виявилися аутфіти, що відображають енергію та душу вулиць.  

Саме так в історії fashion-індустрії з'явилися божевільні образи Бетсі. Космічне срібло, мотоциклетні куртки, спідниці, прикрашені металевими кільцями, та смугасті штани кльош. Багато в чому дизайни Джонсон здавались надто ексцентричними та дивакуватими. Але саме ця естетика була така необхідна на той час — вільному, який відмовився від заборон і консерватизму. 10 серпня Бетсі Джонсон виповнюється 78 років, і з цього приводу згадуємо 7 цитат дизайнера, що запам'ятовуються і надихають, яка довела, що своєрідність і божевілля можуть бути стильними.  

У мене ніколи не було жодної блискучої ідеї. Мені просто подобається робити речі. Правда полягає в тому, що мода насправді не так сильно змінюється. Я досі роблю те саме, що робила раніше. 

Епатажна дива світу моди: 5 надихаючих цитат Бетсі Джонсон-Фото 2

Маленький верх, великий низ, моя форма. І я вважаю, що ця форма характерна для більшості жінок. 

Читай також: Ukrainian Fashion Week представляє нову історію Action: Sustainable Fashion − DZHUS

Дівчата одягаються не для хлопчиків. Вони одягаються собі і, звісно, ​​друг для друга. Якби дівчатка одягалися для хлопчиків, вони б і ходили весь час голими. 

Епатажна дива світу моди: 5 надихаючих цитат Бетсі Джонсон-Фото 3
Читай також: Рольові моделі: Створюємо образ як у героїні серіалу "Корона"

Після епохи гранжу дівчата захотіли носити речі, які були б справді жіночними. Внутрішній голос нарешті запитав: чи є там глибоко всередині мене дівчина?

Читай також: Гуманна мода: Історія стилю "сафарі" в обличчях

Її одяг веселий, жіночний, кокетливий, трохи агресивний і дратівливий. Її покази завжди дотепні, забавні та зухвалі. Проте за межами подіуму її одяг реальний і ціна більш ніж хороша. 

Статті на тему