UA
  RU

  Є контакт: 6 порад, які допоможуть зберегти відносини на відстані

  Редагувати переклад

  Головне - навчитися слухати та чути один одного.

  Стосунки на відстані

  Відносини на відстані – випробування для будь-якої, навіть найміцнішої пари. В ідеалі психологи не радять закоханим розлучатися надовго, оскільки розлука може негативно позначитися на довірі та взаєморозумінні. Але, якщо уникнути цього все ж таки не виходить, є кілька перевірених методик, які допоможуть не тільки підтримати іскру, але й розпалити її з новою силою.

  Заздалегідь визначтеся, як ви спілкуватиметеся

  Завдяки сучасним технологіям навіть відносини на відстані можна перетворити на захоплюючу пригоду для вас двох. Обов'язково домовтеся, якими засобами зв'язку і коли ви користуватиметеся. Наприклад, хтось любить протягом дня отримувати кілька повідомлень, а хтось воліє телефонувати вечорами. Намагайтеся знайти баланс у цьому питанні, щоб уникнути нав'язливості.

  Читайте також: ЧИ ПОТРІБНО ШПІОНИТИ У МЕРЕЖІ ЗА ПОЛЮБЛЕНИМИ?

  Встановіть межі довіри

  Саме здатність довіряти один одному страждає найбільше під час тривалих стосунків на відстані. Тим більше, якщо пара вже мала неприємні моменти в минулому. Щоб уникнути конфліктів, варто заздалегідь обговорити і визначити зони особистого простору для кожної людини. Звичайно, ви маєте право цікавитись життям своєї другої половинки, але робіть це без зайвого фанатизму.

  Як зберегти стосунки на відстані

  Намагайтеся швидко реагувати на конфлікти

  Сварки неприємні для будь-якої пари, але для відносин вони можуть стати загрозливими. Щоб такого не сталося, пам'ятайте золоте правило: ніколи не лягайте спати, не змирившись. І відмовтеся від практики з'ясовувати стосунки у повідомленнях, адже текст можна інтерпретувати по-різному. Набагато краще зателефонувати.

  Підтримуйте почуття

  Романтичні стосунки, як не крути, потребують підживлення, незалежно від того, як часто бачаться закохані. Для цього підійдуть маленькі сюрпризи у вигляді листів, листівок чи подарунків. Намагайтеся залишатися частиною життя коханої людини, незважаючи на відстань. Підтримуйте його та радійте успіхам.

  Читайте також: ІСТОРІЯ КОХАННЯ КАНАДСЬКОГО ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА ДЖАСТИНА ТРЮДО

  Плануйте зустрічі заздалегідь

  А ще – якнайчастіше обговорюйте їх один з одним. Ви можете обговорити все до найдрібніших подробиць. Це додасть впевненості у відносинах і допоможе визначити мету, до якої потрібно йти, і досягнення якої потрібно трохи зачекати. Ще одна ключова рекомендація – важливо навчитися долати почуття самотності між зустрічами з другою половинкою. Не перекладайте поганий настрій на партнера.

  Стосунки на відстані

  Продовжуйте жити своє життя

  Не варто концентруватися лише на стосунках. За статистикою найщасливішими є ті пари, учасники яких мають власні хобі та підтримують контакти з друзями. Активне життя не дасть вам занудьгувати, а великий список завдань допоможе скоротити час.

  Статті по темі:

  Як додати гостроти у відносини?

  Бажаєте, щоб стосунки були міцними? Висипайтеся!

  Нарцисизм у Мережі: як «селфі» впливають на наші стосунки

  Фото: 

  Статті на тему