UA
  RU

  Фантастичний мультимедійний проект PIANO LIGHT SHOW від Олексія Ботвінова: Новий вимір візуальної реальності музичної класики

  Редагувати переклад
  Всесвітньовідомий піаніст, засновник та президент міжнародного фестивалю Odessa Classics Олексій Ботвінов приготував справжній подарунок для одеситів та гостей міста – благодійний концерт PIANO LIGHT SHOW, що проходитиме у рамках програми, присвяченої святкуванню 25-ти річниці будівельного холдингу ЗАРС. 

  РРРРРРСРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР1Р СЂ візуальної САРРРРльності музичної класиРеРё-Фото XNUMX

  Протягом своєї історії ЗАРС будує знакові будинки в Одесі, дотримуючись незмінно високих стандартів якості і підкреслюючи архітектурний літопис рідного міста. І на честь ювілею разом з Олексієм Ботвіновим підготувала для міста та її мешканців благодійний концерт.

  Всі кошти від продажу билетів будуть передані до благодійного фонду «Корпорація Монстрів», що надає швидку медичну, соціальну та гуманітарну допомогу дітям та літнім людям Одеси та Одеської області, а також забезпечує медичні установи міста та області медикаментами, медичними витратними матеріалами та обладнанням.

  Благодійний концерт PIANO LIGHT SHOW відбудеться 10 жовтня в Одеській Філармонії за участю народного артиста України Олексія Ботвінова (фортепіано), головного диригента та артистичного директора Брюссельського камерного оркестру Майкла Гуттмана (скрипка), а також VJ Videomatics. 

  РРСРРРРРСРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРССРСРОлЃмѐСРРРРРСРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРСР °С†С–С”СРРРРРСРРРРРёРё і створивши творчу авторську концепцію, в якій поєднується віртуозне виконання класичних музичних шедеврів та потужне візуальне рішення — новий формат з новими сенсами. І майстерно втілив її у життя: вже більше 10 років Олексій Ботвінов у співпраці з київським відеохудожником VJ Videomatics створює музично-художні проекти у жанрі синтезу класики та відеоарту.

  За цей час з незмінним успіхом у публики пройшли десятки концертів у найкращих концертних залах країни, а також на таких знакових open-air просторах, як Софійська площа в Києві, Потьомкінські сходи та Колонада Воронцовського палацу в Одесі та ін. Кожен концерт був наступним кроком у розумінні можливостей сучасних. мультимедійних технологій та глибиною проникнення у візуальну реальність музыки. 

   

  Унікальний мультимедійний проект PIANO LIGHT SHOW виводить синтез відео та класичної музики на новий якісний рівень. PIANO LIGHT SHOW було презентовано широкій аудиторії 23 травня 2019 року в головній концертній залі Швейцарії — Цюріхському Тонхалле. Для прем'єри проекту легендарна фірма-виробник роялів KAWAI спеціально створила модифікацію флагманської моделі великого концертного роялю елітної серії KAWAI SHIGERU. Білий рояль доставили до Цюріха з Дюсельдорфа для єдиного концерту Олексія Ботвінова. Проект мав шалений успіх — відеомаппінг на білий рояль з творчим ноу-хау. А неперевершена гра піаніста зачарувала публіку – всі були у захопленні.

  Читайте також: Зустрінь майбутнє молодим

  У сезоні 2019-2020 відбулися прем'єри проекту в Україні, Німеччині та Литві. А для одеської прем'єри спеціально виготовлено великий концертний білий рояль із необхідними для реалізації проекту параметрами було створено в Україні.

  РРРРРРСРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР2Р СЂ візуальної САРРРРльності музичної класиРеРё-Фото XNUMX

  Унікальний проект Олексія Ботвінова PIANO LIGHT SHOW виходитиме на новий рівень. На благодійному концерті, що відбудеться 10 жовтня, Олексій Ботвінов презентує новий вимір мультимедіа та спецефектів, фактично нову аудіовізуальну реальність, яка  є тріумфальним результатом десятиліття творчих пошуків піаніста Ботвінова та відеохудожника VJ Videomatics.

  РРРРРРСРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР3Р СЂ візуальної САРРРРльності музичної класиРеРё-Фото XNUMX

  Ще одним сюрпризом для глядачів та слухачів стане участь у PIANO LIGHT SHOW неперевершеного Майкла Гуттмана, що виступав як з оркестрами, так і з сольними програмами у найбільших залах світу, у ряді міжнародних фестивалів на трьох континентах. В Одесі Філармонії у виконанні Олексія Ботвінова (фортепіано) та Майкла Гуттмана (скрипка) прозвучатимуть твори Баха, Шопена, Брамса, Рахманінова, Арво Пярта, Макса Ріхтера, Філіпа Гласса, Людовіко Ейнауді, Астора П'яццли. Відеомаппінг - VJ Videomatics. Візуалізації класики, за словами Олексія Ботвінова, підвищує градус глядацьких емоцій за допомогою відео- та світлових ефектів і дозволяє створити вражаюче, натхненне дійство. Завітайте на благодійний концерт PIANO LIGHT SHOW, щоб насолодитися цим неповторним дійством.

  Нагадуємо, що всі кошти від продажу квитків будуть передані до благодійного фонду «Корпорація Монстрів».

  Колі: 10 жовтня, о 19.00

  Де: м. Одеса, Одеська обласна філармонія (вул. Буніна, 15)

   

  Статті на тему