UA
RU

Female Factor – платформа для трудоустроювання жінок у військову годину

Редагувати переклад

Для українок, які у пошуках постійної чи тимчасової роботи.

У цей складний для нас час, жінкам потрібна підтримка, у тому числі з трудоустроєм.

Female Factor – платформа для трудоустроювання жінок у воєнний час-Фото 1

Зараз українки стали надзвичайно вразливою категорією населення: по-перше, вони є біженками, по-друге, без фінансової та психологічної підтримки. Female Factor – платформа, що спеціалізується на вакансіях для жінок в інклюзивних компаніях. При чому тут зібрані не “класичні” жіночі професії, а вакансії без ґендерних меж. Наприклад, пропонують роботу в Google, Mondi, Bank Austria та інших масштабних компаніях. 

Все, що потрібно зробити – це заповнити анкету та подати інформацію про себе. На основі ваших навичок, досвіду чи освіти будуть приходити на електронний ящик вакансії, які зможуть зацікавити.

Читайте також:«По-перше, ми руйнуємо міфі, що ЛГБТ-люди не можуть бути патріотами, по-друге, що Україна – гомофобна держава», — Юра Двіжон, співзасновник ГО UKRAINEPRIDE

Також засновники платформи попросили роботодавців поширювати вакансії, які б зацікавили жінок, особливо українок перелінок, які зараз знаходяться за кордоном або евакуювались в інший регіон України, а також можливість працювати дистанційно.

Платформа Female Factor працює з 2019 року та надає можливість жінкам розірвати гендерні шаблони на ринку праці.

Фото: unsplash.com/@martenbjork

Статті на тему