UA
  RU

  Фестиваль Сержа Лифаря на сцені Національної опери України — save the date

  Редагувати переклад

  13 листопада на сцені Національної опери України – Фестиваль легендарного Сержа Лифаря за участю світових зірок балету та дуету Катерини Кухар & Олександра Стоянова.

  Фестиваль Сержа Лифаря на сцені Національної опери України — save the date-Фото 1

  Цей Фестиваль — справжнє свято балетного мистецтва та яскрава світова подія у центрі України. На сцені глядачів будуть вражати унікальною балетною технікою та позитивними емоціями прем'єри та солісти Національної опери України, а також запрошені гості світового балету.

  У рамках Міжнародного Фестивалю глядачі зможуть насолодитися одними із найвідоміших постановок, створених Сержем Ліфарем для Паризької опери. Крім того, буде представлена ​​як сучасна неокласика, так і шедеври вже визнаної та перевіреної годиною класики.

  Фестиваль Сержа Лифаря на сцені Національної опери України — save the date-Фото 2

  Про запрошених артистів:

  На святі балету танцюватиме неперевершений Адамжан Бахтіяр із «Астана опера», що входитиме до ТОП-10 найкращих артистів балету у світі. Адамжан у цей вечір вийде на сцену у партіях «Спартак» та «Талісман», у дуеті із витонченою Адепхан Шугіла (театр «Астана опера»).

  Читай також: Small Talk: Дизайнер бренду VIKTORANISIMOV Віктор Анісімов

  Також вражатиме своєю технікою соліст Дортмунського балету Айдос Закан, який увібрав у свій танець стилі різних хореографів, оскільки він танцював у різних театрах світу. Айдос вийде у світовій класиці "Дон Кіхот".

  Фестиваль Сержа Лифаря на сцені Національної опери України — save the date-Фото 3

  Творчість Сергія Лифаря буде представлена:

  Урочисте відкриття Фестивалю розпочнеться зі світової балетної класики «Ліфар-Сюїта» у виконанні студентів Академії Лифаря. Також хореографію легендарного Сержа Лифаря демонструватимуть два дуети: Катерина Кухар та Олександр Стоянов у виставі «Ромео і Юлія», Ольга Голиця та Тимофій Біковець – «Ранкова серенада».

  У цей знаковий святковий вечір на сцену також вийдуть найкращі представники Національної опери України: технічна та неймовірно чуттєва прима-балерина Тетяна Льозова, мужній прем'єр балету Ярослав Ткачук, приваблива та витончена прима Юлія Кулік, тендітна прима-балерина Анастасія Шевченко, молоді талановіт імена українського балету Анастасія Гурська, Андрій Гавришків, Максим Білокриницький та багато інших чудових артистів.

  Дати: 13 листопада 2021
  Годину: 19: 00
  Місце проведення: Національний театр опери та балету ім. Тараса Шевченка
  Адреси: вул. Володимирська 50

  Статті на тему