Edit page title Фільм "20 днів у Маріуполі" отримав премію BAFTA
Edit meta description Фільм "20 днів у Маріуполі" отримав премію BAFTA. Українська стрічка перемогла у номінації "Найкращий документальний фільм".

Close edit interface
UA
RU

Фільм «20 днів у Маріуполі» отримав премію BAFTA

Редагувати переклад

Фільм «20 днів у Маріуполі» отримав премію BAFTA. Українська стрічка перемогла в номінації «Найкращий документальний фільм». 

Фільм «20 днів у Маріуполі» отримав премію BAFTA-Фото 1

Британська академія телебачення і кіномистецтва оголосила переможців премії BAFTA. У номінації «Найкращий документальний фільм» перемогла українська стрічка «20 днів у Маріуполі». За головну премію тут також боролися фільми «Американська симфонія», «За межами утопії», «Незмінний: Майкл Джей Фокс», «Wham!». Стрічка «20 днів у Маріуполі» була представлена й в номінації «Найкращий неангломовний фільм». У цій номінації перемогла стрічка «Зона інтересу»

Стрічка «20 днів у Маріуполі» українського режисера Мстислава Чернова розповідає про початок повномасштабного вторгнення. Тут зафільмовано воєнні злочені росії, зокрема, бомбардування пологового будинку. 

Фільм "20 днів у Маріуполі" отримав премію BAFTA

Раніше режисер Мстислав Чернов отримав нагороду Гільдії режисерів Америки. Він став найкращим режисером документального фільму. Цього року «20 днів у Маріуполі» також змагатиметься за премію «Оскар»у номінації «Найкращий повнометражний документальний фільм».  

Фільм "20 днів у Маріуполі" отримав премію BAFTA

У 2023 році Мстислав Чернов став лауреатом Пулітцерівської премієї. Його разом з колегами нагородили за «сміливі репортажі з обложеного міста Маріуполь, які засвідчили вбивство мирних жителів під час вторгнення росії в Україну».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: «20 днів у Маріуполі», Євген Малолєтка

Читайте також: ПІСЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ХОЧЕТЬСЯ МОВЧАТИ: АЛАН БАДОЄВ ТА «1+1 УКРАЇНА» ПРЕДСТАВИЛИ УКРАЇНЦЯМ ДОКУМЕНТАЛЬНУ СТРІЧКУ «ДОВГА ДОБА»

Статті на тему