UA
RU

Фільми та серіали, за які варто полюбити Джеймса Франка

Редагувати переклад
З днем ​​народження, Джеймс Франко!

джеймс франко фото

Сьогодні голлівудському актору Джеймсу Франко виповнюється 42. За багато років кар'єри він спробував себе у різних амплуа: комедійного актора, грав у серіалах, драмах, екранізаціях та сидів у режисерському кріслі. Серед сотні ролей вибираємо ті, за які варто беззастережно полюбити Джеймса Франка.

Читайте також: Правила життя хулігана Джеймса Франка

 

«Ананасовий експрес: Сиджу, курю», 2008

Двоє друзів - Дейл (Сет Роген) та Сол (Джеймс Франко) - насолоджуються життям і за димом викуреної трави не помічають реальний світ. «Опритомніти» їх змушує непередбачена ситуація: один із хлопців випадково стає свідком убивства. Мафія, звичайно, не може залишити його в живих, тому він втягує друга в авантюру і вирушає в бігу. За свою гру Джеймс Франко отримав номінацію на "Золотий глобус".

 

«127 годин» (2010)

Фільм знято за сюжетом особистого відео альпініста Арона Ральстона, який вирушив у черговий похід у гори і не попередив про це нікого з рідних та друзів. Необдуманий вчинок обернувся для нього фатально: хлопець залишився на 127 годин в ущелині з придавленою валуном рукою, віч-на-віч із собою, без їжі та води. 

Картину варто подивитися заради двох речей: акторської гри Джеймса Франка та неймовірної сили волі Арона Ральстона. Варто зазначити, що практично вся дія фільму проходить в одному місці – ущелина. Глядач зрідка спостерігає на екрані флешбеки з дитинства головного героя та його монологи. 

Читайте також: Чорно-біла класика: 7 фільмів, які варто подивитися

 

«Шум і лють» (2014)

Для чергової роботи як режисер Джеймс Франко вибрав непросту картину, він вирішив екранізувати роман Фолкнера «Шум і лють». Фільм розповідає про занепад сім'ї аристократів Компсонів. Думки критиків про картину розділилися, одні не зрозуміли адаптацію Франка, а інші хвалили за обрану форму та рішення розповісти три історії, а не чотири, як у книзі. Франко зіграв одного з трьох братів — німого та відсталого у розвитку Бенджі. Фільм був показаний на позаконкурсній програмі 71 Венеціанського кінофестивалю.

 

«11.22.63» (2016)

Шкільний вчитель, якого зіграв Джеймс Франко, вирушає у подорож у часі та намагається запобігти вбивству Джона Кеннеді. Але що більше він впливає минуле, то сильніше змінюється сьогодення. Міні-серіал складається з дев'яти епізодів, але при цьому є цілісною картиною, а фінал взагалі гідний оплесків. 

Читайте також: Найочікуваніші серіали весни 2019

 

«Горе-творець» (2017)

Актор-красень-початківець Грег (Дейв Франко) на акторських курсах знайомиться з ексцентричним Томмі Вайсо (Джеймс Франко). У нових друзів мало спільного, окрім любові до акторства та бажання самовиражатися, тому парочка вирушає підкорювати Голлівуд. Картина розповідає про створення існуючого фільму «Кімната», де режисером та актором виступив «легендарний» Томмі Вайсо. Цей персонаж — творець найгіршого фільму за історію кінематографа. "Горе-творець" отримав "Оскар" за найкращий адаптований сценарій, а сам Джеймс Франко виступив режисером фільму. 

 

«Двійка» (2017)

Ще одна режисерська робота Джеймса Франка — серіал «Двійка», який розповідає про розквіт порноіндустрії у 70-х роках минулого століття в Америці. Один із братів вплутується в проблеми, а інший — жебрак бармен — допомагає виплутатися з них і паралельно з цим виявляється втягнутим у кола мафії. 

Статті на тему