UA
RU

Forever young: бабусі, що живуть у Мережі

Чим займається ваша бабуся на старості? Вирощує помідори? В'яже вам теплі шкарпетки? Чи знімає відео для Instagram, підхопивши новий тренд у соціальних мережах, об'єднаний хештегом #livinglifeat88? Цим жінкам за 80, але вони живіші за всіх живих, і кожна їх публікація в Instagram набирає десятки тисяч лайків.

@dimepiecela

Фото опубліковано @baddiewinkle

Хелен Ван Вінкл, відома в Мережі як @baddiewinkle, – активний користувач соціальних мереж. У неї більше
1 мільйон передплатників у Instagram і близько 220 тисяч – у Twitter. Хелен веде активний спосіб життя, робить селфі у яскравих футболках та не соромиться носити відкриті купальники.  

Ще одна Insta-бабуся – ірландка Нонні Невілл. На відміну від Бадді Уїнкл Нонні завела аккаунт у соціальних мережах зовсім недавно. #LivingLifeAt88 – її новий фотопроект, який вона задумала у день свого 88-річчя. Селфі у Нонні виходять не такі зухвалі, але її енергійність надихає.

Я хочу показати всім, що у моєму віці теж можна отримувати задоволення від життя, – розповідає Нонні. – Коли мене не стане, у моєї сім'ї залишаться фотографії, які нагадуватимуть про мене.

До речі, вчені нещодавно опублікували результати соціологічного опитування, в ході якого з'ясувалося, що 77% європейських пенсіонерів вважають за краще жити на втіху, а не відкладати заощадження «на чорний день». Залишається лише сподіватися, що вітчизняні бабусі візьмуть приклад зі своїх західних ровесниць!

Статті по темі:

Дівчина з Лондона роздяглася для соціального проекту
#LoveYourLines - ще одна відповідь бодішеймінгу
У Бельгії зробили дорогу для шанувальників соцмереж

Статті на тему