UA
RU

Гороскоп на серпень 2020

Редагувати переклад
Яку лінію поведінки вибрати у серпні? Читаємо поради нашого астролога!
Гороскоп на серпень 2020 - Фото 1
 

Лев

І без того енергійні Леви цього разу перевершать усіх за рівнем активності: переміщаючись у просторі з великою швидкістю, ви встигнете переробити масу справ та провести велику кількість переговорів – як ділової, так і особистої якості.

Гороскоп на серпень 2020 - Фото 2

Діва

Дів здолає меланхолія – іноді вам навіть здаватиметься, що в житті почалася чорна смуга, але події – переважно позитивної властивості – зможуть переконати вас у зворотному. Не поспішайте ставити візу на важливі документи – згодом можуть виникнути проблеми.

Гороскоп на серпень 2020 - Фото 3

Ваги

Терезам, добряче втомленим на роботі, рекомендується вирушати у відпустку – і чим далі, тим краще: вам зараз показаний приємний у всіх відношеннях тропічний клімат. Намагайтеся гасити депресію, яка накриватиме вас, і тим більше не варто вихлюпувати роздратування на близьких.

Гороскоп на серпень 2020 - Фото 4

Скорпіон

Скорпіонів, головним пріоритетом яких останнім часом була виключно робота, зірки намагатимуться повернути у лоно сім'ї – там вас уже зачекалися. Якщо вам з якихось причин не вдасться відпочити, постарайтеся хоча б працювати без потрійного завзяття, краще – з «відтінком втомленої приреченості».

Гороскоп на серпень 2020 - Фото 5

Стрілець

Стрільцям, що легко переходять від ейфорії до відчаю і назад, потрібно стримувати емоції, що б'ють через край - вирішити проблеми вони вам не допоможуть, тільки підірвуть психіку, і без того нестійку. Не рекомендується розпочинати нові справи – краще зосередьтеся на завершенні старих.

Гороскоп на серпень 2020 - Фото 6

Козеріг

Козерогам, які завжди і в усьому звикли розраховувати тільки на себе, варто поміряти запал і почекати, поки всі труднощі владнаються самі собою, від вас же потрібно одне - не заважати процесу. Від великих покупок – як рухомого, і нерухомого майна – краще відмовитися.

Гороскоп на серпень 2020 - Фото 7

Водолій

Водоліям, які з головою пішли в поточні справи, доведеться згадати, що є ще й особисте життя. Ні в роботі, ні у стосунках з близькою людиною не варто приймати рішення гаряче – виправдають себе лише виважені дії.

Гороскоп на серпень 2020 - Фото 8

Риби

Рибам, що люблять пред'являти підвищені вимоги до оточуючих, але не до себе, краще утриматися від критики - ризикуєте без вагомого приводу зіпсувати відносини з близькими. Приймаючи важливе рішення, дійте обережно.

Гороскоп на серпень 2020 - Фото 9

Овен

Овнам, які прагнуть життєвих змін, потрібно буде шукати золоту середину між сміливими бажаннями і скромними можливостями, інакше ви можете нічого не отримати. Не поспішайте засмучуватися через нездійсненність нового проекту – повірте, все на краще.

Гороскоп на серпень 2020 - Фото 10

Телець

Тельцям рекомендується по можливості перенести важливі справи пізніше. Тим, хто вирішить відправитися у відпустку, щоб уникнути неприємних накладок, варто заздалегідь подбати про покупку квитків та бронювання номера в готелі.

Гороскоп на серпень 2020 - Фото 11

Близнюки

Близнюки відчують занепад сил, через що навіть елементарні професійні завдання можуть здатися неможливими. Не намагайтеся звалити на себе більше, ніж зможете подужати, а ще краще – візьміть невеликий тайм-аут та відпочиньте.

Гороскоп на серпень 2020 - Фото 12

Рак

Ракам треба пам'ятати, що ініціатива карається, тому іноді має сенс стримувати професійні пориви, навіть якщо вони здаються вам перспективними та своєчасними. Не втручайтесь у чужі конфлікти – виявитеся крайнім.

Статті на тему