Edit page title [:ru]Гороскоп на грудень 2019[:]
Edit meta description [:ru]Дотримуємося рекомендацій зіркового астролога Marie Claire в останній місяць 2019 року.[:]

Close edit interface
UA
RU

Гороскоп на грудень 2019

Редагувати переклад
Дотримуємося рекомендацій зіркового астролога Marie Claire в останній місяць 2019 року.

Гороскоп на грудень 2019-Фото 1

 

Стрілець

Стрільці, що працювали overtime, можуть дозволити собі невеликий відпочинок – у календарі буде багато «червоних» дат. Уникнути невдач у особистому житті допоможе робота над помилками: усвідомивши причини, через які все йде не так, можна буде нарешті позбавитися статусу single lady.

 

Козеріг

Козерогам, які мріють покращити своє життя, корисно потренувати вміння своєї підсвідомості матеріалізовувати бажання – у новорічні свята чудеса трапляються. Шлюб, укладений тим часом, буде щасливим.

 

Водолій

Водоліям, що становлять амбітні плани на майбутнє, варто звірити їх зі своїми силами: чим реалістичнішими будуть наміри, тим легше виявиться їх реалізувати. Офісний роман має всі шанси перерости у міцні відносини, головне – не демонструвати свої теплі почуття оточуючим спочатку.

 

Риби

Рибам, які отримали наприкінці року чесно зароблений бонус, важливо під час свят утриматися від витрат, інакше ризикуєте опинитися у великому мінусі. У відносинах із коханою людиною відкриється друге дихання – новий напад почуттів буде дуже інтенсивним.

 

Гороскоп на грудень 2019-Фото 2

 

Овен

Овнам, які розриваються між роботою та сім'єю, доведеться навчитися тримати баланс – перекіс в одну зі сторін обов'язково призведе до кризи в іншій. Пропозиція вийти заміж навряд чи буде несподіванкою, але не стане від цього менш приємною – say yes!

 

Телець

Тільцям, окрім своїх завдань, доведеться працювати і за колег – сил вистачить і на те, й на інше. У пошуках "супермена" зовсім не обов'язково вирушати за океан - швидше за все, потрібна людина знаходиться поряд у френдзоні.

 

Близнюки

Близнюкам, які вважають за краще жити за своїми правилами, доведеться змінити принципи і прислухатися до чужих рекомендацій, навіть якщо вони на перший погляд здадуться недоречними - це допоможе вирішити важливе питання. Близька людина може опинитися в складному становищі і потребуватиме моральної підтримки.

 

Рак

Ракам, які віддають перевагу самоті, все-таки доведеться соціалізуватися – цього вимагатимуть термінові справи, які потрібно буде закінчити до зимових канікул. Не варто давати ще один шанс невдалим стосункам – краще набути повної свободи.

 

Гороскоп на грудень 2019-Фото 3

 

Лев

Левам, які обожнюють luxury life, представиться така можливість - великий гонорар дозволить ні в чому не відмовляти. Не варто давати близькій людині привід для ревнощів - навіть безневинне спілкування з кимось привабливим може бути сприйняте як зрада з відповідними наслідками.

 

Діва

Дівам, які не включилися в режим «після свят», вдасться зробити професійний ривок. Але проводячи більшу частину часу на роботі, не варто все-таки забувати про сім'ю – близьких людей може образити неувага, а отримати прощення буде непросто.

 

Ваги

Терезам, що потребують нової роботи та збільшення щомісячного доходу, зроблять пропозицію, від якої важко буде відмовитися. Нове знайомство, що трапилося в цей час, навряд чи можна розглядати серйозно, але це не завадить добре провести час.

 

Скорпіон

Скорпіонам, зосередженим виключно на собі, життя піднесе своєрідний урок, поставивши перед необхідністю дбати про інших. Зате якщо знадобиться, допомога від оточуючих теж не забариться. Якщо партнер не поспішає зробити наступний крок, можна злегка підштовхнути його в цьому напрямку.

Статті на тему