UA
  RU

  Гороскоп на червень 2019

  Редагувати переклад
  Чому Тельцям потрібно терміново вирушати до океану, Левам - впоратися зі своїм егоїзмом, а Терезам - готуватися до нових відносин? Дізнайтесь у гороскопі від астролога Marie Claire!

  Гороскоп на червень 2019-Фото 1


  Близнюки

  Близнюкам, які поставили перед собою грандіозні цілі, вдасться досягти якщо не всіх, то багатьох із них – дерзайте! В особистому житті можливі несподівані повороти, які перевернуть усі upside down.

  рак

  Раки, що не відрізняються комунікабельністю, зможуть переконливо зображувати із себе душу суспільства – вам вдасться привернути до себе людей, від яких залежить успіх у професійних питаннях. У вільний від роботи час можна вдаритися у всі тяжкі - головне, не сприймати зв'язок, що виник, занадто серйозно.


  Лев

  Левам, які не звикли думати про почуття оточуючих, варто прийняти як даність той факт, що люди, які живуть поруч, теж мають на них право. Продовжуючи бути егоїстом, ризикуєте з ними посваритись, а то й розлучитися. Проблеми з дітьми, швидше за все, через вашу неуважність.

  Діва

  Дівам, адептам порядку, непогано було б get crazy, щоб потім із задоволенням заново впорядкувати хаос у систему. Цей процес стосуватиметься не тільки речей, а й людей – варто відпустити тих, стосунки з якими токсичні.

  Гороскоп на червень 2019-Фото 2


  Ваги

  Доброзичливим Терезам раптом стане важко знаходити спільну мову зі знайомими, що може призвести до непорозумінь та конфліктів – пам'ятайте, іноді silence is golden. Нове кохання допоможе підняти не тільки емоційну, а й економічну планку.

  Скорпіон

  Скорпіони, здатні когось «укусити», пом'якшаться і переймуться справжніми почуттями. Навряд чи історія триватиме довго, але надихне на подвиги в інших сферах – наприклад, професійних.

  Стрілець

  Стрільці, слоган яких never give up, знесуть усі можливі стіни на шляху до мети. Вроджена харизма дозволить досягти всіх можливих «сердечок», але кого зрештою обрати – вирішуйте самі.  Козеріг

  Стриманим Козерогам можна буде довірити будь-яку таємницю, навіть із позначкою top secret – ви не видасте її за жодних обставин. Не варто сумніватися у коханій людині – немає жодних приводів для підозр.

  Гороскоп на червень 2019-Фото 3


  Водолій

  Водоліям із «порожньою головою» доведеться взяти себе в руки та чітко розписати порядок дій на найближчий місяць: слова дисципліна та успіх у вашому випадку – синоніми. Тим, хто давно шукає свого baby, підказка – він із вами поряд.

  Риби

  Риби-мрійники зможуть не лише перейти зі світу фантазій у реальність, а й здійснити усі найближчі плани. Нова людина, яка з'явилася у вашому оточенні, перетвориться на best friend, а от на романтичний зв'язок з нею розраховувати не варто.

  Овен

  Овни, наполегливі у досягненні своїх цілей, власними руками здійснять те, що до цього тільки мріяли. Спілкуючись з особливим чоловіком, намагайтеся говорити прямо, інакше невдоволення одне одним злетить траєкторією вгору, і не помітите.


  Телець

  Тільцям варто згадати про те, що справи мають властивість не закінчуватися. Найкраща ідея місяця – вирушити у подорож мрії до моря чи океану, де цілком можете зустріти людину зі схожими цінностями.

  Статті на тему