UA
RU

Гороскоп на жовтень 2020

Редагувати переклад
Прислухаємось до того, що обіцяють нам зірки у жовтні.

Гороскоп на жовтень 2020-Фото 1

Ваги

Терезам варто зайнятися втіленням у життя своїх ідей про dream home – і тим, на кого чекає переїзд, і тим, хто мріє освіжити домашній простір. Особисте життя доведеться поставити на паузу - сплеск тут не очікується.

Гороскоп на жовтень 2020-Фото 2

Скорпіон

Скорпіони, як це часто з ними трапляється, можуть піддатися невмотивованій депресії, але даремно - місяць обіцяє бути спокійним і стабільним. Вдало підуть справи на роботі – просуваючись кар'єрними сходами, ви можете jump to the top.

Гороскоп на жовтень 2020-Фото 3

Стрілець

Стрільці здатні втілити у життя будь-який проект, і вам в черговий раз представиться можливість продемонструвати це вміння. Кращий шлях до виконання бажань – їхня візуалізація: чим яскравіше ви представите потрібні події, тим повніше вони здійсняться.

Гороскоп на жовтень 2020-Фото 4

Козеріг

Козерогам, які звикли вважати себе консерваторами, доведеться відмовитися на якийсь час від своїх принципів і прийняти нововведення, яких несподівано виявиться досить багато. Головне в такій ситуації – приймати зміни спокійно та з гідністю.

Гороскоп на жовтень 2020-Фото 5

Водолій

Водолії, які довго тримали себе в рамках пристойності, захочуть пуститися «в усі тяжкі» – наприклад, звільнитися з роботи і поїхати куди очі дивляться. Не відмовляйте собі у спілкуванні із прекрасним незнайомцем – можливі приємні наслідки.

Гороскоп на жовтень 2020-Фото 6

Риби

Риб, які останнім часом занудьгували, життя кине у кругообіг подій – насамперед ділових, але й особисте життя за бортом не залишиться. Пріоритети доведеться розставляти самим, тому постарайтеся згодом не пошкодувати про втрачені можливості.

Гороскоп на жовтень 2020-Фото 7

Овен

Овнам, які не безпідставно пишаються своєю безкомпромісністю, варто опанувати мистецтво дипломатії – найближчим часом ці навички вам знадобляться. Порозумітися як з колегами, так і з близькою людиною, можна буде тільки поступившись ним – хоча б у дрібницях.

Гороскоп на жовтень 2020-Фото 8

Телець

Для працьовитих Тельців закон «дія-результат» спрацює прямолінійно: чим ударніше ви попрацюєте цього місяця, тим більше матеріальне і моральне задоволення отримаєте. Ті, хто поки що самотній, можуть розраховувати на зустріч із the one and only.

Гороскоп на жовтень 2020-Фото 9

Близнюки

Близнюкам, які легко змінюють свій настрій з «мінусу» на «плюс» і назад, варто подумати про те, що такий «маятник» може негативно вплинути на стосунки з близькими. Не нав'язуйте оточуючим свою думку як єдино правильну.

Гороскоп на жовтень 2020-Фото 10

Рак

Ракам доведеться замислитися, наскільки домашня атмосфера відповідає їхньому уявленню про комфорт. Якщо вам щось перестало подобатися, можливо, настав час це змінити. Не починайте нових проектів, поки не доведете до ладу старі.

Гороскоп на жовтень 2020-Фото 11

Лев

І без того енергійні Леви цього разу перевершать усіх за рівнем активності: переміщаючись у просторі з великою швидкістю, ви встигнете переробити масу справ та провести велику кількість переговорів – як ділової, так і особистої якості.

Гороскоп на жовтень 2020-Фото 12

Діва

Дівам може здатися, що дійсність, що їх оточує, не дотягує до ідеалу, особливо в особистому житті. Приступаючи до «генерального прибирання» у цій сфері, пам'ятайте, що найкраще – ворог доброї, і не перестарайтеся: образити близьку людину легко, а виправдати свою необачність набагато складніше.

Статті на тему