UA
  RU

  Гороскоп на жовтень 2018

  Редагувати переклад
  Наш астролог вже знає, що на вас чекає у жовтні 2018 року. Прислухайтеся до її порад, і удача вам усміхнеться.
  
  Гороскоп на жовтень 2018-Фото 1

  Ваги

  Терезам, зацикленим на матеріальних благах, варто жорстко контролювати свої витрати, інакше ризикуєте опинитися в боргах або оголосити себе банкрутом. У сфері особистих стосунків пощастить тим, хто давно втратив надію відшукати деякий дуже особливий.


  Скорпіон

  Скорпіонам, що напередодні дня народження відчувають занепад сил, не варто послаблювати фокус. Конфліктність і нетерпимість до чужої думки не найкраще позначаться на відносинах з оточуючими – не всім сподобається агресивний стиль спілкування.

  Читайте також: ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП:ЯК ЗНАЙТИ ПАРУ ЗА ЗНАКОМ ЗОДІАКУ


  Стрілець

  Стрільці, які звикли домагатися свого всіма силами, раптом відчують, що питання налагоджуються власними силами, без їхньої діяльної участі. Має сенс визначитися з бажаннями – чим детальніше вони будуть продумані, тим більше шансів на їхнє виконання.

  Козеріг

  Козероги, що відчувають потужний приплив енергії, готові взяти будь-яку висоту, тому важливо вибрати наймасштабнішу мету. Швидкий, як комета, роман промайне на космічній швидкості – час для тривалого true romance ще не настав.

  Водолій

  Водоліям, що занудьгували від того, що все too perfect, захочеться кардинальних змін - наприклад, кинути стабільну і добре оплачувану роботу, щоб знайти новий вектор. Ні в професійному, ні в особистому плані різкі дії ні до чого доброго не приведуть - старе можна втратити, а не знайти.


  Гороскоп на жовтень 2018-Фото 2

  Риби

  Рибам, які вважають себе gossip girl, доведеться, хоча б тимчасово, утриматися від захоплюючих обговорень інших життів. Якщо уїдливі слова сягнуть об'єкта пліток, конфлікт неминучий. Не варто кидатися в обійми першому зустрічному - швидше за все він виявиться героєм не вашого роману.

  Овен

  Овнам, відомим своєю емоційністю, знову доведеться вчитися її контролювати – опануйте мистецтво second thought і лише потім дійте. Рекомендується також уникати подружніх зрад - інакше приведете шлюб до періоду повного розпаду.  Телець

  Тельцям, чиє терпіння зазвичай не знає меж, неодноразово захочеться вийти з себе – причому може дістатись і правим, і винним. Щоб не посваритися до кінця, має сенс стримати свої пориви. Випадкова зустріч може виявитися з розряду дуже важливо.

  Читайте також: ЗІРКИ ПІДСКАЖУТЬ: ЯК РОЗБАГАТІТИ ЗА ЗНАКОМ ЗОДІАКУ


  Близнюки

  Близнюкам, що іноді відчувають труднощі з самоідентифікацією, цього разу складно визначитися, чий бік зайняти. Найправильнішим буде укласти мирний договір, і тоді не доведеться кидатися між важливими для вас принципами та людьми. Від стосунків із новим хлопцем краще відмовитись.

  рак

  Раки, працездатність яких на піку, встигнуть виконати план на 100%, а за деякими пунктами показники ще вищі. Не варто переживати через те, що не всі проекти одразу принесуть гроші – доведеться трохи почекати. На пропозицію руки та серця відповідайте Yes, I do!

  Лев

  Левам, стомленим роботою, не зайве б змінити обстановку, відрахувавши багато кілометрів у будь-якому напрямку, що сподобався. Тим, хто шукає свою особливу людину, потрібно уважно подивитися навколо – вона може виявитися поряд.


  Діва

  Дівам, що люблять проводити час вдома, доведеться зробити зусилля і вийти в суспільство, інакше цікавих знайомств та важливих зв'язків не завести. Відсутність порозуміння з коханим буде тимчасовою, так що не поспішайте з передчасними висновками – не пройде й місяця, як усе налагодиться.

  Статті на тему