UA
RU

Гороскоп на жовтень 2019

Редагувати переклад

Чому Терезам не потрібно поспішати? Навіщо Овнам варто бути спокійнішим, а Девам вчитися говорити «ні»? Знає наш астролог! 

 

Гороскоп на жовтень 2019-Фото 1

 

Ваги

Терезам, що прагнуть вирішити будь-яке завдання в один клік, не варто поспішати: кожен крок потрібно буде ретельно обдумати і тільки потім діяти. А якщо ні, то великий ризик epic fail. Особисте життя не повинно затьмарювати роботу – наслідки для кар'єри можуть бути необоротними.

 

Скорпіон

Скорпіонам-мізантропам раптово захочеться ощасливити весь світ: незважаючи на шляхетність мети, постарайтеся не забути про себе – здоровий егоїзм у моді. Підтримка найважливішої людини буде важливою як ніколи – не варто від неї відмовлятися.

 

Стрілець

Стрільцям, стурбованим пошуком свого місця в житті, нарешті пощастить: відкриється нова сфера діяльності, в якій ви зможете реалізувати свої здібності на всі сто відсотків. А ось на зустріч із хлопцем мрії поки що сподіватися не варто – вона обов'язково відбудеться, але пізніше.

Гороскоп на жовтень 2019-Фото 2

 

Козеріг

Козероги, які надто довго стримували свій creative mind, зможуть проявити себе повною мірою: ваші ідеї сподобаються потенційним покупцям. Те, як складуться сімейні стосунки, безпосередньо залежатиме від вашого бажання та вміння поступатися – впертість навряд чи піде на користь.

 

Водолій

Водолії, які воліють поменше працювати і відпочивати, раптово відчують приплив трудового інтересу: постарайтеся не хапатися за все відразу - з незвички це може виявитися тяжкою ношею. На тих, хто живе в парі, чекає чудова новина: незабаром у вас може з'явитися baby.

 

Риби

Рибам, переповненим перспективними ідеями, не варто поспішати з їхнім втіленням у життя – для цього вам не вистачить часу і сил. А поки ви чекаєте на сприятливі обставини для здійснення своїх планів, не варто всім про них розповідати. Можливо, вам запропонують одружитися.

 

Овен

Овнам, завжди і у всьому звиклим керуватися емоціями, зараз має сенс їх притримати - інакше кількість ваших друзів може помітно порідшати. Ваш «екс» знову дасть знати про себе – нагадайте йому про приємні події минулого.

Гороскоп на жовтень 2019-Фото 3

Телець

Тільці, які зневажають брехню в будь-якому її вигляді, зможуть продемонструвати свою правдолюбність – вам не варто нікого обманювати навіть у дрібницях: вашу хитрість виявлять і не вибачать. Незначна сімейна сварка може спричинити затяжний конфлікт, який призведе до серйозних наслідків – аж до break up.

 

Близнюки

Близнюкам, які обожнюють знати статус чужих справ, доведеться на якийсь час відмовитися від цієї шкідливої ​​звички – ваше власне життя виявиться настільки насиченим, що решта зблякне на цьому тлі. Завести когось на стороні - не найкраще рішення, навіть якщо ваш шлюб давно під питанням.

 

Рак

Ракам, які мріють про черговий професійний ривок, вдасться перескочити відразу через кілька сходинок – на жаль, не всі колеги зможуть це прийняти, тож будьте готові до інтриг. Новий знайомий спочатку може викликати роздратування, але перше враження виявиться хибним.

 

Лев

Леви, що вітають сліпе обожнювання, ризикують стати жертвами власної слабкості – у вас з'являться підстави сумніватися у щирості почуттів, які відчуває до вас оточення. Та й надалі, вибираючи нових наближених, не повторюйте своїх помилок.

 

Діва

Дівам, завжди готовим прийти на допомогу тим, хто її потребує, потрібно буде навчитися відповідати «ні» на нескінченні прохання, інакше часу на себе у вас зовсім не залишиться. Звернути на себе увагу людини, яка вам симпатична, можна буде лише презентувавши себе з найкращого боку.

Статті на тему