UA
RU

Гороскоп сумісності принца Гаррі та Меган Маркл

Редагувати переклад
Сьогодні в об'єктиві практикуючого астролога Юлії Рудих наша улюблена зіркова пара – принц Гаррі та Меган Маркл. 
Гороскоп сумісності принца Гаррі та Меган Маркл-Фото 1

Юлія Рудих

Сьогодні Меган Маркл і принц Гаррі — найбільш обговорювана пара у світі. Їхня історія схожа на казку, але не варто забувати, що й королівська сім'я живе в реальному житті.

Як складеться доля найзнаменитішої пари? Деякі секрети нам розкриють зірки.

Звернемо увагу на потреби кожного партнера, «енергетичне підживлення», а також на те, що кожен з них збагачує або стимулює іншого в одних аспектах відносин та виснажує чи блокує в інших.

Гороскоп сумісності принца Гаррі та Меган Маркл-Фото 2

Меган Маркл

Сонце в 1-му будинку у Львові – яскрава індивідуальність. Оскільки сама володарка гороскопа відрізняється лідерськими нахилами, сильним характером і все життя завзято прагнула успіху, то і чоловіка вона шукала собі під стать. Він має бути оптимістичним, честолюбним, вірним та, безумовно, високого соціального статусу.

До партнерів Меган висуває дуже високі вимоги: той, хто не справляється з натиском і амбіціями титулованої герцогині, змушений залишитися лише спогадом. Такі показники говорять про те, що їй притаманні егоїзм, марнославство, надмірна гордість, але все ж таки вона добра серцем і здатна бути хорошим лідером. Меган дуже незалежна за характером і може вступати в конфлікт, якщо хтось намагається керувати нею.

Місяць у неї в Терезах, у поєднанні з Юпітером і Сатурном - любить бути завжди на висоті, дотримуватися етикету і правил пристойності, нести себе з величезною гідністю, дуже любить світське суспільство.

Читайте також: МЕГАН МАРКЛ ВИРІШИЛА Огородити СИНА ВІД СВОЄГО БАТЬКА

Місяць у Терезах у поєднанні з Сатурном дає емоційну скутість, обмеженість у прояві почуттів.

Меган - володарка дуже прагматичної та раціональної Венери в Діві, це означає, що превалює Меркурій, - почуттями керує розум. І в неї більш розважливий погляд на життя, ніж у чоловіка.

Комплекс Венери у Діві разом із Повітряним Місяцем — це раціональність та практичність у стосунках, жодних скандалів та інтриг.

Чи любить вона принца Гаррі?

Так, але себе вона любить набагато більше. Її любов не така піднесена (на відміну від почуттів Гаррі), вона земна і дуже прагматична.

При цьому її Місяць добре поєднується з Венерою принца Гаррі, що дає спорідненість душ і розуміння емоцій один одного.

Гороскоп сумісності принца Гаррі та Меган Маркл-Фото 3

Принц Гаррі

Для нього Меган - та, кого не соромно уявити родичам та друзям. З нею можна вийти в люди, а з огляду на статус члена королівської сім'ї, це дуже актуально. Жінка такого чоловіка з Венерою у Терезах повинна і тішити око, і бути розумною та інтелігентною. У буквальному сенсі, Меган є тією людиною, яку він шукав.

Венера у Терезах у Гаррі також означає велелюбність, потяг до прекрасного, особливо до красивих дівчат. Деяка вітряність та непостійність. Марс і Уран у Стрільці – схильність до імпульсивних та непродуманих вчинків.

Принц Гаррі теж дуже земний (Асцендент у Козерога, Сонце в Діві, Місяць у Тельці) і тому тверезо підходить до життя. Але при цьому у нього управитель 7 будинку - Місяць у Тельці. Це означає, що людина будує відносини на основі почуттів та серцевої прихильності. Меган з управителем у 7 будинку в Козерозі у серцевих справах розважлива.

Аналізуючи карти двох особистостей, видно, що Меган яскравіша і сильніша натура, ніж принц. Своїм Сатурном у Терезах вона буде наставляти старшого і мудрого партнера. І річ тут не в різниці у віці.

Читайте також: ПРИНЦ ГАРРІ ЗАХИСТИВ МЕГАН МАРКЛ ВІД КЛЕВИ БРИТАНСЬКОЇ ПРЕСИ

Квадрат Сатурна Гаррі до Сонця Меган: сильний характер дружини та її яскрава індивідуальність завжди чіплятимуть принца Гаррі, він захоче змінити її поведінку. Меган чинитиме опір втручанню, що стане основним приводом для сварок.

Не секрет, що Меган відмовилася від кар'єри заради союзу з принцом Гаррі та народженням дітей. Тоді чи можна вважати цей шлюб «щасливим квитком» для екс-актриси, якщо за її природою наголошувати на собі та своїх інтересах? Адже реалізація та прояв себе в соціумі як особистості у неї стоїть на першому місці.

Чи має цей союз шанси на щасливий та довгий шлюб?

У 2020 році транзитний Плутон і Сатурн проходитимуть по 7 будинку шлюбу Меган, що говорить про великі проблеми в цій сфері та активацію ворогів, а скандали в ЗМІ стануть пікантнішими і набудуть ще більшого повороту подій.

Відносини будуть довгими за умови, що рівень самосвідомості партнерів дозволить їм не виявляти вічний егоїзм і впертість, а герцогиня приборкує свою левову вдачу.

Пам'ятайте, конфлікти у стосунках завжди починаються у нас самих. Зірки говорять про тенденцію у долі, але вибір завжди за нами!

Статті на тему