UA
  RU

  Говорить наука: жінки віддають перевагу чоловікам з бородою

  Редагувати переклад
  Хіба ж можна ігнорувати такі докази?

  Каже наука: жінки віддають перевагу чоловікам з бородою-Фото 1


  Нещодавнє дослідження Університету Квінсленду показало, що для довгострокових відносин жінки віддають перевагу бородатим чоловікам. І це не жарт!

  Дослідження, назване "Парадокс мужності", охопило понад 8000 жінок. Випробуваним показували фотографії чоловіків з різним рівнем рослинності на обличчі — від гладко поголених до «Джареда Літо». Потім учасниці оцінили зображення на основі їхньої привабливості для короткочасного знайомства та довгострокових відносин.


  І ось якого висновку дійшли дослідники: для короткочасної інтрижки дівчата розглядають кандидатів із легкою щетиною, а ось для серйозних стосунків і навіть шлюбу — чоловіків із бородою. 

  Читайте також: ЧОЛОВІЧИЙ ПОГЛЯД: ЯК ДІВЧИНІ ВЕСТИ СЕБЕ У ЛІЖКУ?


  Ледве помітна і більш помітна щетина краще, якщо чоловіка оцінювати з погляду приємного, але короткочасного проведення часу. Здебільшого жінки зазначили, що представники протилежної статі з рослинністю на обличчі здаються їм більш підходящими партнерами для міцних та тривалих стосунків. 

  - йдеться у результатах дослідження. 

  Яка доля чекає на любителів верстата? На жаль, гладко поголені чоловіки опинилися на останньому місці і у разі ненав'язливого романчика, і у справжній love story.  Джерела фото: unsplash.com, giphy.com

  Статті на тему