UA
RU

Фонд Притулі збирає гроші. У кінотеатрах відбудеться допрем'єрний показ драмі «Клондайк»

Редагувати переклад
2 листопада, за день до виходу у прокат драміКлондайк" Маріні Єр Горбач, який змагатиметься за Оскар від України, відбудеться спеціальний благодійний показ. Виручені кошти підуть до Фонду Сергія Притулі на допомогу ЗСУ.

Фонд Притулі збирає гроші. У кінотеатрах відбудеться допрем'єрний показ драмі «Клондайк»-Фото 1

Фільм Клондайк, який від України висунули на отримання премії Оскар 2023, можна буде подивитись на спеціальних допрем'єрних показах 2 листопада біля мережі кінотеатрів Мультиплекс. Всі гроші від продажу квитків будуть направлені до Фонду Притулку на допомогу ЗСУ.

«Хочете побачити, хто представлятиме Україну на Оскарі наступного року? Є така можливість. І при цьому ви допоможете ЗСУ! Як саме? Розповідаю», - Написав він.

Фонд Притулі збирає гроші. У кінотеатрах відбудеться допрем'єрний показ драмі «Клондайк»-Фото 2

Фонд Притулі збирає гроші. У кінотеатрах відбудеться допрем'єрний показ драмі «Клондайк»-Фото 3

«Клондайк», 2022

Події фільму розгортаються навколо збитку малайзійського пасажирського Боінга MH17 17 липня 2014 року в небі над Донбасом. Молода подружжя, Ірка та Толік, готується стати батьками. Попри постійні зварювання, чоловік і брат дружини прагнуть одного — евакуювати вагітну жінку. Та вона відмовляється їхати, навіть коли село захоплюють озброєні угруповання. Тим часом на небі над ними збивають цивільний літак.

Головну роль у фільмі виконала актриса театру та кіно Оксана Черкашина («Погані дороги»), Сергій Шадрін («Чорний ворон») та Олег Щербина («Черкаси»).

«Клондайк» — фільм спільного виробництва України та Туреччини вперше була показана на фестивалі незалежного кіно у Санденсі та отримала приз за Найкращу режисур. На Берлінському кінофестивалі картина здобула одразу дві нагороди.

Широкий прокат «Клондайк» вийде 3 листопада

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: МАРИНА ЕР ГОРБАЧ, РЕЖИСЕРКА, ПРОДЮСЕРКА ТА СЦЕНАРИСТКА 

Статті на тему