UA
  RU

  H&M Foundation пожертвує 500 000 доларів на боротьбу з COVID-19

  Для Фонду солідарності та реагування на боротьбу з COVID-19. 
  H&M Foundation пожертвує 500 000 доларів на боротьбу з COVID-19-Фото 1

  @hm

  Перший у своєму роді Фонд солідарності та реагування на боротьбу з COVID-19 (Фонд солідарності реагування на COVID-19) ініціював збір коштів для підтримки роботи з попередження, виявлення та реагування на пандемію COVID-19. Мета полягає в тому, щоб забезпечити підготовку всіх країн, особливо країн із найслабшими системами охорони здоров'я. Фонд ООН на прохання Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) створив окремий фонд, у якому вже є кілька великих благодійників, зокрема Facebook та Google. Сьогодні некомерційна організація Фонд H&M виділяє 500 000 доларів для роботи цього фонду.

  Читайте також: COVID-19: 10 ЧАСТО ПИТАННЯ ПРО НОВИЙ ВІРУС

  Пожертвування, зроблене H&M Foundation, підтримає негайні глобальні зусилля ВООЗ щодо відстеження поширення вірусу, забезпечення пацієнтів необхідною медичною допомогою, а медичних працівників — необхідними матеріалами та інформацією, а також сприятиме прискоренню зусиль з розробки вакцин, тестів та лікування.

  Хвороби не поважають кордонів, і я така вдячна H&M Foundation за визнання того, що ця глобальна проблема потребує глобального вирішення, коли кожен робить свій внесок, — каже Елізабет Кузенс, президент і виконавчий директор Фонду ООН. — Вклад H&M підтримає життєво важливу роботу Всесвітньої організації охорони здоров'я з метою допомогти всім країнам запобігати, виявляти та реагувати на COVID-19, особливо там, де потреби найбільші.

  H&M Foundation пожертвує 500 000 доларів на боротьбу з COVID-19-Фото 2

  @hm

  Фонд Солідарності та Реагування по боротьбі з COVID-19 в даний час є єдиним способом для приватних осіб та інших благодійників зробити внесок у глобальні зусилля ВООЗ.

  Зростаюча пандемія COVID-19 зачіпає всіх нас, і Всесвітня організація охорони здоров'я виконує надзвичайно важливу роботу з керівництва та управління глобальними зусиллями. Ми сподіваємося, що все більше приватних осіб та організацій захочуть приєднатися та допомогти, оскільки пожертвування у Фонд Солідарності та Реагування по боротьбі з COVID-19 необхідні для задоволення потреб у фінансуванні в умовах, що швидко змінюються,

  - Каже Карл-Йохан Перссон, член правління H&M Foundation.

  Читайте також: COVID-19: ЯК КОРОНАВІРУС ВПЛИВИТЬ НА МОДНУ ІНДУСТРІЮ?

  У міру розвитку пандемії COVID-19 всім країнам доведеться приготуватися до глобального спалаху, і, як наслідок, очікується збільшення потреби у фінансуванні.

  «Ми всі зіткнулися з надзвичайною ситуацією, яка потребує участі якнайбільшої кількості людей для активізації реагування. Вклад H&M Foundation буде використовуватись для захисту вразливих пацієнтів та медичних працівників шляхом створення відділень інтенсивної терапії та доступу до захисного обладнання. Ми закликаємо всіх, хто хоче допомогти взяти участь», — сказала Діана Аміні, глобальний менеджер H&M Foundation.

  Більш детальну інформацію про Фонд Солідарності та Реагування по боротьбі з COVID-19 та про те, як його підтримати, можна знайти за адресою: COVID19ResponseFund.org

  Статті на тему