UA
RU

Інстаграм-акаунт про чоловіків, що читають у метро

Редагувати переклад
Кожна жінка мріє про красивого і розумного чоловіка, щоб книжки читав і ходив у сорочках та піджачках. Ех, мрії-мрії...

Чоловіки, що читають у метро

Безперечно, гарні хлопці стають ще привабливішими, коли читають книги. Помічали таких у метро, ​​парках, кафе? Вони читають із серйозним виглядом, не помічаючи нікого і нічого навколо, а нам залишається лише мріяти про весілля, дітей та будиночок біля моря. Один користувач Інстаграма (ймовірно, дівчина) теж часто помічала навколо красивих чоловіків, які читають книги, і вирішила створити обліковий запис. Свій профіль таємнича незнайомка назвала Hot Dudes Reading і регулярно виставляє фото чоловіків у метро з усіх куточків світу, хоч спочатку замислювалося, що фото будуть лише з вулиць та метро Нью-Йорка. Географія акаунта швидко розширилася, як і збільшилася кількість фоловерів. Проект Hot Dudes Reading існує три роки і за цей час зібрав майже 1 млн. передплатників. Вражає, правда? 

Кожен знімок доповнений кумедними коментарями та ми пропонуємо подивитися на деякі з них:

Цей красень явно нехтує знаками безпеки в метро. Думаю, він не боїться порушувати правила. Я могла б вдати, що я офіцер поліції і, якщо все піде за планом, він буде тим, хто одягне на мене наручники.

Чоловіки, що читають у метро

Я можу присягнутися, що цього ранку бачила Зейна з One Direction. Треба було підійти та взяти автограф? Можливо тепер, коли він сольний артист, я покажу йому, що можу гармонізувати з будь-яким інструментом, яким він володіє. Я безперечно знаю правильний акорд, щоб завоювати його.

Чоловіки, що читають у метро

Подивіться на це Казанову. Він не знає, що ця книга про те, наскільки особиста взаємодія є суттєвою для міського життя. Якби він відірвався від цих сторінок. 

Чоловіки, що читають у метро

Цей бородатий красень вивчає 10 відтінків сірого прямо зараз, але я із задоволенням навчу його іншим 40. Я навіть додам урок анатомії безкоштовно.

Чоловіки, що читають у метро

До речі, якщо ви помітите в метро або на вулицях свого міста красивого сексуального чоловіка з книгою в руках, то сміливо вмикайте камеру і, можливо, ваше фото теж з'явиться на сторінках Hot Dudes Reading. 

[mc_gallery id=99093]

 

Статті на тему