UA
  RU

  Instagram мандрівниць, які перенесуть вас до інших країн

  Редагувати переклад
  У вас немає можливості взяти квитки та поринути в атмосферу іншої країни? Просто подивіться ці чарівні облікові записи!

  Instagram мандрівниць, які перенесуть вас до інших країн-Фото 1


  Анна Доусон, @theballoondiary

  Анна живе в Парижі, і тільки цей факт змушує нас заздрити її життю. Її Instagram це рожева мрія кожної з нас. Розкішні фотографії з різних точок планети складно уявити без незмінної деталі – повітряної кульки у руці Ганни.

  Instagram мандрівниць, які перенесуть вас до інших країн-Фото 2


  Мелісса Легарда, @illumelation

  Шукайте обліковий запис для мотивації? Тоді ви прийшли на адресу! Мелісса живе у Лондоні, але це не заважає їй проводити уїкенди у різних точках Європи. Краєвиди надзвичайної краси, стильні ідеї для travel-образів та слушні поради роблять цей Instagram обов'язковим для перегляду.

  Instagram мандрівниць, які перенесуть вас до інших країн-Фото 3

  Меріл Деніс, @meryldenis

  Меріл – справжній трудоголік, але вона завжди знайде час для відпочинку. А вам обов'язково потрібно знайти час для її Instagram. До речі, дівчину можна назвати професійним мандрівником, поради якого – на вагу золота. А все тому, що вона працює в Globetrotter – онлайн-магазині для повного екіпірування у подорож.


  Читайте також: 7 ПРИЧИН, ЧОМУ ВАРТО ПОЇХАТИ НА КІПР

  Instagram мандрівниць, які перенесуть вас до інших країн-Фото 4

  Тріса Таро, @trisataro

  Якщо вам не вистачає вітаміну D, вирушайте прямісінько в обліковий запис Тріси. Вона просто любить поїздки в теплі країни, тому має багато фотографій з Таїланду і Греції. Повірте нам на слово, від її знімка стає фізично тепло.  Instagram мандрівниць, які перенесуть вас до інших країн-Фото 5

  Хейлі Вінсент, @hayleyvincent

  Якщо твій хлопець веде один із найпопулярніших Instagram про подорожі, то вдарити в бруд обличчям просто неможливо. До речі, саме він стоїть за «диханняперехоплюючими» фотографіями Хейлі.


  Instagram мандрівниць, які перенесуть вас до інших країн-Фото 6

  Реч Стюарт, @rachstewartnz

  За професією Реч фотограф, тому ми зовсім не здивовані, що її Instagram має шалену популярність у любителів краси. А краси у неї справді багато. Підписуйтесь на її сторінку і ваша стрічка заграє новими фарбами. 

  Статті на тему