UA
  RU

  Instagram запустивши нову функцію пошуку пропавших дітей

  Редагувати переклад

  Вона буде доступна і на території України.

  Зникнення дітей – острая проблема, що постала у багатьох розвинених країнах, тому соціальна мережа Instagram ухвалила рішення запустити сервіс AMBER Alert, який сповіщає про місце, де зникли діти.

  Instagram запустивши нову функцію пошуку пропавших дітей-Фото 1

  Про запуск нового сервісу повідомили на сайті Meta. Її розробили спільно з державними та некомерційними організаціями, які займаються пошуком дітей. До співпраці приєдналися Національний центр пропавших та експлуатованих дітей у США, Національна агенція боротьби зі злочинністю у Великобританії, Генеральна прокуратура в Мексиці, австралійська Федеральна поліція та інші. Всього задіяно 25 країн, у тому числі Україна.

  Читайте також: В Україні почав працювати благодійний проект на підтримку батьків та дітей 0-6 років, що пережили гостру травму війни

  Як працює цей сервіс? Якщо користувач соціальної мережі знаходиться поруч із місцем, де була викрадена чи зникла дитина, йому приходити оповіщення в стрічку про це з детальним описом жертви: її фото, інформацію щодо зникнення та інші дані, які можуть допомогти у пошуку. Цим оповіщенням можна буде поділитися зі своїми друзями.

  Шанси знайти зниклу дитину зростають зі збільшенням людей, які її шукають, особливо у перші кілька годин. За допомогою цього оновлення, якщо правоохоронні органи активують сповіщення AMBER і ви перебуваєте в визначеній зоні пошуку, сповіщення з'явиться у вашій стрічці,

  – йдеться у заяві. 

  Можливо, ця функція допоможе знайти пропавших маленьких українців.

  Фото:unsplash.com

  Статті на тему