Edit page title Instagram запустивши нову функцію пошуку пропавших дітей
Edit meta description Instagram запустивши нову функцію пошуку пропавших дітей - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Instagram запустивши нову функцію пошуку пропавших дітей

Редагувати переклад

Вона буде доступна і на території України.

Зникнення дітей – острая проблема, що постала у багатьох розвинених країнах, тому соціальна мережа Instagram ухвалила рішення запустити сервіс AMBER Alert, який сповіщає про місце, де зникли діти.

Instagram запустивши нову функцію пошуку пропавших дітей-Фото 1

Про запуск нового сервісу повідомили на сайті Meta. Її розробили спільно з державними та некомерційними організаціями, які займаються пошуком дітей. До співпраці приєдналися Національний центр пропавших та експлуатованих дітей у США, Національна агенція боротьби зі злочинністю у Великобританії, Генеральна прокуратура в Мексиці, австралійська Федеральна поліція та інші. Всього задіяно 25 країн, у тому числі Україна.

Читайте також: В Україні почав працювати благодійний проект на підтримку батьків та дітей 0-6 років, що пережили гостру травму війни

Як працює цей сервіс? Якщо користувач соціальної мережі знаходиться поруч із місцем, де була викрадена чи зникла дитина, йому приходити оповіщення в стрічку про це з детальним описом жертви: її фото, інформацію щодо зникнення та інші дані, які можуть допомогти у пошуку. Цим оповіщенням можна буде поділитися зі своїми друзями.

Шанси знайти зниклу дитину зростають зі збільшенням людей, які її шукають, особливо у перші кілька годин. За допомогою цього оновлення, якщо правоохоронні органи активують сповіщення AMBER і ви перебуваєте в визначеній зоні пошуку, сповіщення з'явиться у вашій стрічці,

– йдеться у заяві. 

Можливо, ця функція допоможе знайти пропавших маленьких українців.

Фото:unsplash.com

Статті на тему