UA
  RU

  Як пережити розлучення: поради психолога

  Редагувати переклад

  Кризовий психолог дає поради, які допоможуть пережити розлучення.

  GettyImages-111288186


   

  Спосібників, як себе відвернути від переживань і в чому знайти «віддушину» – безліч. Від камерних хобі та зустрічей зі старими добрими друзями до екстремальних видів спорту. Не варто палити мости з колишніми. Спробуйте перевершити себе – при зустрічі з екс-бойфрендом порадіти від душі його успіхам та новим стосункам. Чому? Тому що це людина з вашого минулого, як далекий родич, про якого ви знаєте багато, але насправді вас нічого не пов'язує. Якщо такі почуття виникають щиро – ви на шляху до одужання!


  Як правило, на повну реабілітацію після старих стосунків йде півтора-два роки. Все залежить від особистісних особливостей людини, причини розриву, об'єктивності оцінки постраждалої та винної сторін, підтримки з боку близьких та друзів.

  Готуючись до нових відносин, усвідомте собі, яким має бути ваш майбутній супутник – намалюйте його на папері або опишіть словами. Головне, ця людина має бути справжньою, живою – вкажіть і її переваги, і недоліки. Чітко знаючи, чого хочете, ви будете готові до нових, зрілих стосунків і рано чи пізно знайдете їх. Як би парадоксально це не звучало, але своє кохання людина зустрічає в найнесподіваніших місцях не тільки в кіно, а й у житті.

  Статті на тему