UA
  RU

  Як змінити себе та почати жити по-новому

  Редагувати переклад
  Можливо, з нового року вам не вдалося впровадити зміни у своє життя, але пам'ятайте, що ніколи не пізно почати змінюватися.
  
  Як змінити себе

  Рік почався, а ви розумієте, що у вашому житті чогось не вистачає, хочеться змін чи кардинальних рішень. Якщо вас перестало радувати те, що приносило задоволення раніше, тоді настав час замислитися над тим, щоб змінити себе і зажити зовсім по-новому.

  Читайте також: ЧОМУ ДЕЯКІ ЛЮДИ ВІЧНО Спізнюються?

  Ми не писатимемо про те, що потрібно змінити свій імідж або займатися самомотивацією, ми хочемо запропонувати вам кілька способів, які дійсно можуть працювати.

  Спосіб 1: Будьте собою у Instagram

  Це, напевно, та одна з небагатьох соціальних мереж, де ви проводите чимало часу. Не хвилюйтеся, кардинально відмовлятися від свого облікового запису вам не доведеться, але деякі корективи внести потрібно буде. Публікуйте туди тільки те, що вважаєте за потрібне і коли вважаєте за потрібне. Діліться фотографіями, в першу чергу, для себе, а потім для інших користувачів. Не сприймайте Instagram, як сферу ідеального життя, адже всі ваші улюблені передплатники мають іншу сторону фотографій, які вони не викладають, адже вони такі ж прості люди, як і ви.

  Єва Чен, директор моди Instagram, в одному з інтерв'ю розповіла, чому не варто приховувати своє справжнє життя від публіки.

  Ми бачимо, що завдяки Instagram Stories люди хочуть показати своє закулісне життя і довести, що кожен передплатник — справжня людина. Коли за постом є душа та особистість, вона проглядається краще. Коли пост надто досконалий, він просто не цікавий, і це грає злий жарт із впливовими людьми, моделями та дизайнерами, які викладають такі фото.

  Як змінити себе

  Спосіб 2: Видаліть із соціальних мереж

  Якщо ви дійшли до краю відчаю і не знаєте куди рухатися далі, тоді спробуйте вийти з соціальних мереж. Ви відразу зрозумієте, скільки вільного часу у вас з'явиться на цікавіші заняття, наприклад, відвідування онлайн-курсів з вивчення нового предмета або мови, ви зможете приділяти більше часу своїм друзям та близьким і знову відновите традицію живих зустрічей та живого спілкування. Є ще один хороший плюс, у вас нормалізується графік сну, оскільки синє світло екранів від гаджетів не стимулюватиме роботу головного мозку перед сном.

  Тим більше, згадайте, що насамперед зробила Меган Маркл, яка незабаром носитиме титул герцогині. Правильно, вона пішла з усіх соціальних мереж і не шкодує про це.

  Читайте також: ГРИ РОЗУМУ: ЧОМУ МИ ГОТОВІ ЙТИ ЗА НАТУПОМ І ІНШІ ПАРАДОКСИ СВІДОМОСТІ

  Спосіб 3: Перестаньте турбуватися про свій вік

  Ви все частіше починаєте жартувати про те, що ваш вік не дозволяє вам одягати міні-сукню, що у вашому віці вже важко танцювати на вечірках до ранку та робити епатажний манікюр. Перестаньте лаяти себе за свій вік та акцентувати на ньому свою увагу. Згадайте про Мей Маск, яка стала послом молодіжної марки CoverGirl, а їй уже далеко за 50, але її це зовсім не бентежить. А Трайсі Елліс Росс сказала про те, що вона добре почувається у віці 45 років без дітей і без чоловіка. Замість того, щоб турбуватися про щось на кшталт кризи середнього віку, краще подумайте як би ви хотіли відсвяткувати свій наступний день народження, ламайте власні стереотипи щодо віку та черпайте натхнення від людей, які не бояться афішувати свій вік, наприклад 63-річна ікона стилю Лін Слейтер або 88-річна Мул Лін.

  Як змінити себе та почати жити по-новому-Фото 3

  Instagram/@moonlin0106

  Спосіб 4: Освойте новий вид спорту

  Якщо ви досі не займаєтеся спортом, тоді настав час почати це робити. Ви не повірите, але спорт не тільки зробить ваше тіло стрункішим, а здоров'я міцнішим, але й дозволить вам певним чином соціалізуватися. Якщо ви оберете той вид занять, який вам сподобається — це приноситиме вам тільки задоволення. 

  Якщо ви все ще стоїте перед вибором, чим займатися, ми поділимося з вами списком найпопулярніших видів спорту за минулий рік:

  1. волейбол
  2. Гольф (чому б не почати освоювати цей вид спорту)
  3. баскетболл
  4. Теніс
  5. плавання
  6. Йога
  7. Фітнес
  8. Полюсний танець

  Достаток вибору не може не тішити, головне почати. Знайдіть свій вид спорту методом спроб і помилок і ви побачите, що ваше життя засяє іншими фарбами.

   

  Статті на тему