UA
RU

Як Кейт Міддлтон і принц Вільям справляються зі смертю принца Філіпа 

Редагувати переклад
Вся сім'я герцогів Кембриджських неймовірно сумує за їхнім улюбленим дідусем та прадідусем. 

Кейт Міддлтон та принц Вільям розповіли, як їхній родині не вистачає «їхнього улюбленого діда і прадіда» принца Філіпа. 

В Gert's Royal Replies була опублікована записка, яку вони отримали від герцога та герцогині Кембриджських у відповідь на послання зі співчуттями, відправлене після смерті принца Філіпа у квітні. 

Відповідь, надіслана в конверті, прикрашеному королівською поштовою маркою та логотипом Кенсінгтонського палацу, являла собою листівку із зображенням окремих монограм принца Вільяма та Кейт на зовнішній стороні. Усередині зображено фотографію принца Філіпа у військовій формі з 2012 року, коли він був присутній на одному з військових урочистостей — ювілейному параді та зборі збройних сил у Віндзорському замку. Також у додатку була надрукована записка, обидві сторінки якої обведені чорною рамкою, що символізує траур. 

Як Кейт Міддлтон і принц Вільям справляються зі смертю принца Філіпа -Фото 1

Britain's Prince Philip, Duke of Edinburgh (C) gestures as he is followed by (LR) Britain's Catherine, Duchess of Cambridge, US actress and fiancee of Britain's Prince Harry Meghan Markle і Britain's Prince Harry arriving to Attend the Royal Family's service at St Mary Magdalene Church в Sandringham, Norfolk, Великобританія, на Грудень 25, 2017. (Photo by ADRIAN DENNIS/AFP via Getty Images)

"Герцог і герцогиня Кембриджські дякують вам за добрі слова з нагоди смерті герцога Единбурзького", - зазначено у записці. «Їх Королівські Високості були неймовірно зворушені численними змістовними посланнями, які вони отримали за останні тижні. Всі вони нудьгуватимуть за своїми дуже улюбленими дідусем і прадідом, але ваше послання принесло велику втіху в цей важкий час».

Читай також: Алісса Мілано потрапила в аварію разом зі своїм дядьком 

Після смерті принца Філіпа Кейт і принц Вільям поділилися поруч фотографій Філіпа, що раніше не публікувалися, з їхніми трьома дітьми. По-перше, щиру данину поваги принца Вільяма до свого діда супроводжувала мила фотографія принца Джорджа, який сидів зі своїм прадідом у кареті. 

Як Кейт Міддлтон і принц Вільям справляються зі смертю принца Філіпа -Фото 2

Як Кейт Міддлтон і принц Вільям справляються зі смертю принца Філіпа -Фото 3

Як Кейт Міддлтон і принц Вільям справляються зі смертю принца Філіпа -Фото 4

Принц Вільям та Кейт поділилися новою фотографією з королевою, принцом Філіпом та двома їхніми старшими дітьми, зробленою ще у 2015 році. На фотографії, змальований момент у замку Балморал, і зображений молодий принц Джордж, що тримається за руки зі своїм батьком, а маленька принцеса Шарлотта крадькома дивиться на її прадіду і прабабуся, а Корольова усміхається їй у відповідь. Висловлюючи шану у соціальних мережах, принц Вільям сказав, що йому «пощастило», що приклад принца Філіпа допоміг у його дорослому житті. 

 “Я завжди буду вдячний за те, що мені пощастило провести так багато років із моїм дідусем. За його доброту, що він показував. Я ніколи не прийматиму як належне особливі моменти, які були у моїх дітей з їхнім прадідушкою. Як він забирав їх покататися на карате, як показував блискуче почуття гумору та неймовірну любов до пригод”. 

 

Статті на тему