UA
  RU

  Як підняти собі настрій, коли ніщо не приносить радості

  Редагувати переклад
  День святого Валентина пройшов (хух!), але це не означає, що ви відчули себе набагато краще. 

  На жаль, для багатьох із нас свята — це ще один привід згадати про свою самотність. Ні коханої людини, ні друзів, ні настрою. Але чому б нам не взяти всі свої руки та зробити свій день самим? Для цього у вас є всі можливості, а ідеї ми вам підкинемо. Нехай ми сьогодні будемо вашими друзями! 


  Як підняти собі настрій, коли ніщо не приносить радості.

  @fromgentogen

  Проведіть день у ліжку

  Немає нічого поганого в тому, що сьогодні ви дозволите собі зовсім розлінитися і окупувати ліжко. Поганий настрій це майже як хвороба, тому ми прописуємо вам постільний режим і дозволяємо лікуватися тістечками. Гарантуємо, завтра вам стане легше (лайфхак: не вагайтеся). Крім солодкого лікуєтесь цікавими серіалами, глянсовими журналами (наприклад, Marie Claire) та обіймами м'якої ковдри. Для того, щоб це подіяло, обов'язково запаліть свічки та розпорошіть у кімнаті улюблений аромат. 

  як полюбити самотність

  @effortlyss

  Влаштуйте будинку spa

  Не знаєте, як розслабитися після напруженого дня та забути про всі турботи? Не варто все ускладнювати - приємна маска, що охолоджує, допоможе вам вийти з депресії. Перевірено на собі! Коли вам здається, ніби весь світ проти вас, зверніться до реанімації, а саме — пошкодуйте себе. Тільки не сильно, інакше ви розклеїться та не зможете зібратися. Рецепт релаксу дуже простий: вам потрібна гаряча вода, ванна, бомби або сіль для ванни, ароматичні свічки, маски, скраби та креми. Ви знаєте, що робити з цим арсеналом!


  мотивуючі книги для дівчат

  @beigerenegade

  Почитайте мотивуючу книгу

  Ви нічого не досягли у житті? Поки ваші подружки вихваляються кільцями на безіменних пальцях, ви думаєте про те, який корм купити коту? Ваші однокласниці успішно розвивають онлайн магазин, а ви вже тиждень харчуєтеся однією гречкою? Ваша боротьба з проблемною шкірою в перекладі на слова побила рекорд «Війни та миру» за кількістю сторінок? Ми знаємо, що у вас є відразу кілька приводів засмучуватися. Іноді слова "Зберись, ганчірка!" втрачають свою магічну дію. У цьому випадку ми радимо вам озброїтися чимось серйознішим, наприклад, мотивуючою книгою. Ми знаємо, щонайменше дві вдалі ідеї — це «Магія пофігізму» Сари Найт та «Послати все на…» Джона Паркіна. 

  Читайте також: ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВАС З'ЇДАЄ РУТИНА

  як розвеселити себе, коли нудно

  @careergirldaily

  Напишіть листа у майбутнє

  Можемо поручитися, що про такий спосіб підняття настрою ви навіть не замислювалися. Проте в моменти, коли все погано, можна зробити дуже багато корисних речей. Поговоримо про одну з них про лист у майбутнє. Чи вірите ви через думку, візуалізацію бажань і програмування власного життя — неважливо. Ми навіть не засмутимося, якщо ви не сприймете всерйоз цей спосіб, тому що наше головне завдання – це підняти настрій. Уявіть, як може змінитись ваше життя і не стримуйте себе. Нехай ваші мрії, плани та цілі будуть дуже зухвалими, сміливими і навіть фантастичними. А раптом справдяться?


  особистий щоденник оформлення

  @tlnique

  Заведіть особистий щоденник

  По-перше, особистий щоденник має терапевтичну мету - він ваш ідеальний безмовний слухач, кишеньковий психолог. По-друге, всі успішні люди ведуть щоденники, а ви ж хочете бути успішною людиною? Немає нічого поганого в тому, що ви виллєте на папері свої найгірші думки та прогнози. Можете вчинити і навпаки – записувати все гаразд, що з вами сталося за день. Все залежить від того, що ви зараз відчуваєте: хочете виговоритись — не соромтеся у висловлюваннях, адже ніхто, крім вас, цього не побачить, хочете налаштуватися на позитивний лад — складайте список подяк та плануйте майбутнє життя. 

  Статті на тему