UA
RU

Як побудувати плани наступного року: правильний wish list

Редагувати переклад
Для того, щоб все задумане збулося наступного року, подумайте над списком нових бажань і складіть так званий wish list. Зробити це потрібно послідовно, не проґавивши важливих нюансів.

Як побудувати плани наступного року: правильний wish list-Фото 1

1. Проаналізуйте минулорічні бажання

Подумайте, які бажання року не втілилися в реальність, і проаналізуйте всілякі причини цього. Можливо, ви загадали дещо нереальне бажання із серії «хочу полетіти на Місяць». А може, мрія була не настільки сильною та енергетично порожньою, тому й канула в небуття.

2. Продумайте термін виконання бажання

Ще один важливий фактор – позначення «дедлайн» втілення бажання в реальність. Бажаєте купити новий автомобіль чи зробити ремонт у квартирі наступного року? Тоді позначте термін виконання задуманого. Зовсім необов'язково вказувати точну дату «прийому-здачі» ремонтних робіт, проте назву місяця, коли все закінчиться, необхідно вказувати.

Читайте також: Як створити мудборд і втілити мрії в життя

Як побудувати плани наступного року: правильний wish list-Фото 2

3. Ставте собі правильні мети

Мрієте влаштуватися на високооплачувану посаду? Чудове бажання! Але щоб його досягти, потрібно об'єктивно проаналізувати, чи відповідаєте ви цій посаді. Подумайте, які знання та вміння повинен мати фахівець вищого класу, який заробляє пристойну суму грошей щомісяця. А тепер дайте відповідь чесно, чи володієте ви цими знаннями? Якщо так, тоді удачі у пошуках роботи-мрії. А якщо ні, поставте перед собою найперше завдання: отримати необхідні знання, щоб досягти бажаного у цій сфері. Сфокусуйтеся на кожній меті, яка зрештою допоможе бажанню виконатися. 

4. Складіть wish list 

Усі свої бажання на рік прийдешній слід записувати. Таким чином, перед вами буде готовий wish list з покроковою інструкцією. Детально пропишіть свої цілі та способи їх досягнення, вкажіть терміни та періоди, а також ресурси, які вам знадобляться для цього всього.

Читайте також: Як убити свою мрію: 4 вірні способи НЕ досягти мети

Як побудувати плани наступного року: правильний wish list-Фото 3

5. Розставте пріоритети

Коли ви складатимете wish list, не забудьте розставити в ньому правильні акценти. Пропишіть найважливіші для вас бажання та виділіть їх червоним маркером. Таким чином ви вже мимоволі запускаєте запит на виконання найзаповітнішої мрії.

Інші бажання можна прописати в порядку ієрархії – від найголовнішого до незначного. І нехай усі вони здійсняться наступного року!

Статті на тему