UA
  RU

  Як створювалися «Бомба» та «Ракета»: костюми з нового відеокліпу Сергія Бабкіна

  Редагувати переклад
  Сьогодні відбулася прем'єра неймовірного яскравого відеокліпу Сергія Бабкіна за назвою «Бомба-ракета»!
  
  Як створювалися «Бомба» та «Ракета»: костюми з нового відеокліпу Сергія Бабкіна-Фото 1

  Відео - це суцільна пригода, де два головні однойменні персонажі за день проживають маленьке життя: вони шалено веселяться, катаються на мерседесі 1931 року, танцюють і проходять різні випробування, що випадають закоханим.


  А роблять вони все це в неймовірних костюмах, які були пошиті спеціально для зйомок кліпу. Загалом два костюми важили 40 кг, а їх пошиття тривало понад 2 тижні!

  Як створювалися «Бомба» та «Ракета»: костюми з нового відеокліпу Сергія Бабкіна-Фото 2


  Читай також: Королева перетворень: 6 найстильніших фільмів Емі Адамс.

  Саме костюми стали відправною точкою ідеї відео. Пересуватися в них було дуже складно та жарко, але ефект коштував того – відео вийшло дуже яскравим та літнім! Спеціально для Marie Claire артисти відкрили секрети створення костюмів та показали їх ескізи, а також відео від творців із їхньою приміркою!

  Найскладнішими моментами у зйомках виявилися спека, нестача сну та дуже важкі костюми, які «не дихають». У них важко навіть просто перебувати, а тим більше переміщатися. Ми весь час знімали їх, щоб перепочити і швидко надягали знову, щоб продовжити зніматися. Але ми навіть не уявляли, як вдасться зняти сцену з машиною: залізти в неї і вилізти в наших костюмах було складним завданням! - Розповіла Сніжана.


  Як створювалися «Бомба» та «Ракета»: костюми з нового відеокліпу Сергія Бабкіна-Фото 3

  «Наш відеокліп – це маленьке та дуже яскраве життя «її» – ракети та «його» – бомби. Це шлях двох людей, який вони проходять разом через різні події, навчаються, надихають та відкриваються один одному. Ми знімали пригоди наших героїв 4 дні, і зараз можемо сказати, що це були найскладніші зйомки відео за весь наш творчий період. Але кожен підйом о 3-й ранку точно коштував того, щоб ви побачили цю історію такою гарною і яскравою, якою вона вийшла!” – поділився Сергій.

  Як створювалися «Бомба» та «Ракета»: костюми з нового відеокліпу Сергія Бабкіна-Фото 4  Статті на тему