UA
RU

Як впоратися з відмовою: 6 способів заспокоїти себе та рухатися далі

Редагувати переклад
Ми навчимо вас, як справлятися зі своїми емоціями, коли вам відмовили.

Романтичні стосунки добігли кінця; не передзвонили з роботи вашої мрії; раптово звільнили з посади — це й багато іншого може стати ситуацією, де реально отримати відмову. І якщо ви вмієте приймати іншу точку зору, тоді цей матеріал не для вас, але якщо ж після відмови ви відчуваєте собі придушено та знесилено, тоді ми зібрали для вас шість корисних порад, які допоможуть подолати ці почуття.

що таке відмова

Як боротися із відмовою?

Цілком природно почуватися небажаним або недостатньо хорошим після того, як ви зазнали якогось відторгнення. Але якщо ця емоція не минає, а лише сильніше вбирається у ваше повсякденне життя, тоді просто необхідно спробувати протестувати на собі хоча б одну з наших рекомендацій.

Порада №1: Відкрийтесь!

Розкажіть комусь, що вам відмовили. Не зберігайте це у собі. Зателефонуйте другу або організуйте зустріч з тим, кого любите та кому довіряєте. Поговоріть «за душею» з колегою або з тим, хто пройшов через аналогічну ситуацію. Обговорюючи це, ви не тільки відчуєте себе сильніше, а й емоція заперечення поступово втратить свою владу над вами.

Читайте також: СЕКРЕТ РОЗКРИТ:5 РАД, ЯК ВІДЧУВАТИ СЕБЕ ЩАСТІШЕ

Порада №2: Не відмовляйтеся від допомоги інших

Нехай інші люди доглядають вас, обіймають і пригощають гарною їжею. Це чудово піднімає настрій та допомагає боротися з почуттям непотрібності. Ви б точно зробили це для когось ще.

Як впоратися з відмовою: 6 способів заспокоїти себе і рухатися далі.

Порада №3: ​​Не будьте суворим самим із собою

Не критикуйте себе надто сильно. Ви можете відчувати душевний біль, бути шокованим і засмученим, і вашому тілу та розуму потрібен час, щоб прийти до тями. Не вганяйте себе у рамки, дозвольте дати собі тайм-аут та відпочити.

Порада №4: Знайдіть час для сміху 

Внесіть трохи гумору у свій графік. Почитайте забавні статті онлайн, перегляньте смішні відео на YouTube або зайдіть на улюблену сторінку в Instagram. Гумор поверне вас до нормального життя та настрою.

Читайте також: БЕЗ КРИД: ЯК НАВЧИТИСЯ ЕФЕКТИВНО СПРАВИТИСЯ З ОБРАДАМИ

Порада №5: Зробіть добру справу

Робіть три корисні речі щодня для інших людей. Це може здатися досить складним завданням, коли ви почуваєтеся втомленим та знесиленим. Знайдіть у собі сили, щоб почати творити добро, навіть найменше, і ви побачите невдовзі кардинальні зміни у своєму емоційному стані.

Робіть благодійні речі для інших, наприклад, купіть бездомній чашку кави та круасан, посміхніться тому, хто сумує в автобусі, або зробіть пожертву благодійної організації для біженців. Коли ми даруємо доброту іншим, ми почуваємося краще.

що робити, коли відмовили

Порада №6: Не забувайте про позитив

Щодня робіть нотатки про себе. Знову ж таки, це змусить вас зосередитися на своїх позитивних сторонах і моментах, а не на тому, що ви вважаєте своєю невдачею.

Сподіваємося, що наші поради зможуть допомогти вам подолати цей емоційний бар'єр і більше ніколи не приймати відмову близько до серця.

Фото:https://unsplash.com

Статті на тему