UA
RU

Як стати візажистом: поради від професіоналів

Редагувати переклад

Якщо ви мрієте поринути в атмосферу блискіток та гламуру, вам варто багато працювати. Це порада номер один. Читайте поради відомих візажистів.

як стати візажистом

Кеті Джейн Хьюз

Зірковий візажист, зірка Instagram і завсідник тижнів моди, Кеті Хьюз, теж колись була новачком. Її головна порада: «Намагайтеся асистувати якнайбільше — це єдиний спосіб набути потрібних навичок, коли ви тільки починаєте. Працюйте, працюйте та ще раз працюйте. Не відмовляйтеся від пропозицій та використовуйте всі можливості, які допоможуть вам набити руку та завести нові знайомства. Решта прийде з часом».

Даніель Робертс

візажист Міський розпад Даніель Робертс відома своїм сміливим підходом до макіяжу. Ось, що вона каже всім новачкам: «Якщо ви починаєте працювати в цій сфері, ніколи не кажіть «ні», яка б пропозиція, цікава чи не дуже, вам не підвернулося. Прогрес немає без зусиль над собою. Завдяки вашій повній зайнятості, ви побудуєте мережу контактів із потрібними людьми. Важливо не те, що знаєте, а кого знаєте. Також важливі навички, тому що людям не хочеться ризикувати. Ви можете мати свій стиль і накладати свій відбиток на роботи, але не варто нехтувати традиційними техніками та заперечувати тренди, інакше залишитеся без замовлень. Будьте активними у соцмережах, розміщуйте фотографії робіт на різних платформах, щоб вас помітили. Ще один момент: інвестуйте в якісну косметику, прилади для освітлення та камеру».

Читайте також: BEAUTY-ГРІХИ, ЯКІ МИ ВСЕ ЗДІЙСНЯЄМО

Ханна Мартін

Головний візажист Боббі Браун, постійний відвідувач тижнів моди та експерт у весільному макіяжі – це все про Ханне Мартін. «Якщо ви з ранніх років знаєте, що будете візажистом, наголосіть на вивченні мистецтва. Якщо ви прийшли до цього пізніше - намагайтеся знайти роботу в магазині косметики. Мало того, що вас навчать основам, так ще й зроблять знижку на свою продукцію, що дуже важливо для тих, хто хоче придбати свою «косметичку» для роботи. Обов'язково пошукайте курси - там ви зможете дізнатись більше теорії. Не відмовляйтеся від роботи помічником. Хоч це і буде безкоштовно, ви отримаєте безцінний досвід, який стане вам у нагоді. Надихайтеся роботами інших візажистів. Це допоможе вам вивчити стилі та жанри візаж. Читайте тематичні книги. Документуйте свій прогрес у соцмережах, але будьте обережні з обробкою - знімки повинні бути максимально наближені до життя, інакше ваш клієнт зіткнеться із ситуацією "очікування - реальність" і навряд чи звернутися до вас вдруге. Ніколи не зменшуйте роль роботи. Мені часто не платили, я дуже втомлювалася, але отримала за свою працю величезну кількість неймовірних можливостей», — каже візажист. 

Статті по темі:

BEAUTY-КНИГИ: ЩО ПРОЧІСТЬ, ЩОБ ЗНАТИ ВСЕ ПРО ДОГЛЯД ЗА СОБОЮ

ЦЕ УСПІХ: ПРОДАВНІ BEAUTY-ЛІНІЙКИ

ВЖЕ НЕ АКТУАЛЬНО: ЯКІ BEAUTY-ТРЕНДИ ВЖЕ НЕ В МОДІ

Статті на тему