UA
  RU

  Як убити свою мрію: 4 вірні способи НЕ досягти мети

  Редагувати переклад
  Ви коли-небудь замислювалися над тим, чому одні цілі ми досягаємо блискавично, а інші просто проходять повз нас? Ми знайшли причину подібного невдачі.
  
  як не досягти мети

  Бувають дні, коли ми просто переповнені ідеями та різноманітними проектами, готові згортати гори та виконувати навіть нездійсненні завдання. Але минає час і наші мрії та цілі стають не такими вже й досяжними. Чому так відбувається і як із цим боротися, знаємося на нашому матеріалі.


  Ми свято віримо в те, що можна прокинутися знаменитою

  Це переконання найчастіше зустрічається на шляху виконання наших цілей. Читаючи історії чужого успіху, здається, що стати багатою і знаменитою дуже просто, достатньо лише прокинутися одного прекрасного ранку. Насправді кожен проект тягне за собою солідну базу знань і навичок, переговорів та іншої комунікації. Ми бачимо тільки верхівку айсберга, не усвідомлюючи, що кожна, хто досягла успіху, починала з нуля.

  Читайте також: МОТИВАЦІЙНИЙ СПІКЕР АЛЛА КЛИМЕНКО ПРО ЩАСТЯ, УСПІХ І ПРИОРИТЕТИ


   

  Ми думаємо, що якщо мрія не здійснюється, то в цьому винен хтось інший, але не ми

  У нас є чудовий проект, який здатний перевернути весь світ і зробити його кращим (на вашу думку), але інвестори не хочуть виділяти на це кошти, колеги не хочуть підтримати вашу ініціативу, а на ринку занадто велика конкуренція. Ви шукайте причини, чому неможливо втілити в життя вашу мрію, і найчастіше причиною стає хтось сторонній. Бразильський психолог Bel Pesce каже, що допомога та ресурси, безумовно, необхідні, але ваша мрія, і відповідальність за її реалізацію теж ваша.

  Ніхто не винен у тому, що ваша ідея не втілюється, крім вас: якщо ви намагаєтеся рухатися вперед і ніхто вас не розуміє і не підтримує, значить проблема у вас.


  Ми переконані, що десь є готові рішення, які допоможуть здійснити нашу мрію

  Кожна мрія індивідуальна, і на шляху її реалізації вам доведеться постійно приймати рішення, і ніхто, крім вас, не знає правильних відповідей. Психолог багато говорить про те, що мрії для нас – це як дороговкази на шляху нашого розвитку, рухаючись у їхньому напрямку ми дорослішаємо, вчимося чути себе та використовувати чужий досвід лише як рекомендацію, а не як готове рішення.

  Коли ви кидаєтеся з боку в бік у пошуках чужих відповідей на ваші питання, ви тільки заплутуєтеся ще більше, енергія, яка прийшла на здійснення мрії, йде на слідування чужим рекомендаціям, і в якийсь момент сил рухатися далі у вас не залишається. Це не означає, що не треба вчитися на чужих помилках, це означає, що вам потрібно навчитися трансформувати чужий досвід і чуже знання стосовно вашої мрії і не чекати, що хтось дасть вам готове рішення.

  Читайте також: ВЕСЕННИЙ DETOX: ЯК ОЧИСТИТИ СВІЙ МОЗОК ВІД НЕПОТРІБНОЇ ІНФОРМАЦІЇ  як не досягти мети

  Ми зупиняємось на досягненні мети на зльоті

  Часто так буває, що починаючи здійснювати свою мрію, ми просто зупиняємося і перестаємо рухатися вперед. Причин такої поведінки може бути безліч, і їх неможливо передбачити. Bel Pesce багато років пропрацювала у силіконовій долині, місці, де мрії здійснюються та руйнуються у величезних кількостях. У своїх книгах психолог багато пише про феномен settle down on your way up - коли людина зупиняється досягнувши перших результатів.


  Бізнес починає приносити гроші, справа розвивається, досягаються перші результати в спорті: це найнебезпечніший момент, оскільки мета начебто досягнута, але успіх ще дуже тендітні.

  У цей момент, пише Bel, потрібно працювати з подвійною силою, щоб зробити реальністю те, що ви так довго мріяли.

  Оцініть свої можливості та не втрачайте хватки. Ми віримо. що у вас вийде досягти поставлених цілей і мрій.


   

   

  Статті на тему