UA
RU

Як закласти надійний фундамент для міцних стосунків

Редагувати переклад
Усі мріють про щасливі стосунки, де панує взаємне кохання, безумовне розуміння, постійна турбота, міцні обійми та гаряче «люблю» – бажано 24/7. Адже запорукою успіху таких відносин є щоденна робота як чоловіки, так і жінки. 

Іноді ми дивуємось, чому чоловік подруги завжди їй у всьому допомагає, а наш – виступає лише спостерігачем. Нам хочеться дізнатися: «У чому секрет?». Давайте розберемося, чи є секрет щасливих стосунків, чи все дуже просто.

Як закласти надійний фундамент для міцних відносин-Фото 1

Довіра

Питання довіри дуже важливе від початку зародження відносин. Якщо ви дозволяєте контролювати кожен ваш крок або робите це самі по відношенню до партнера, то з кожним роком перебування в таких відносинах все більше схоже на тортури. Тому не варто надмірно чіплятися за кожен дзвінок з невідомого номера і вичитувати за те, що хтось із вас прийшов додому після закінчення робочого часу. Не думайте, що в такий спосіб вам вдасться утримати свою другу половинку. Навпаки, цим ви ще більше посилюєте ситуацію, а постійні перевірки та закиди несуть тривожне повідомлення: «Я тобі не вірю». Привчіть себе довіряти, а чи не перевіряти. Ваша людина завжди залишиться з вами. 

Як закласти надійний фундамент для міцних відносин-Фото 2

Особиста свобода

Можливо, спочатку ви будете проводити один з одним кожну вільну хвилину. Але, як би там не було, маєте свої особисті інтереси, друзі. І часто буває так, що вони відрізняються від захоплень вашої другої половинки. Тому дуже важливо вміти проводити час нарізно. Це нормально - гуляти з подружкою в парку, якщо ви цінуєте вашу дружбу. І немає нічого кримінального в тому, якщо ваш партнер вирушить у вихідний день на рибалку з друзями. Особиста свобода у відносинах дозволяє продемонструвати довіру та ще більше їх зміцнює. Звичайно, тут не йдеться про те, щоб виїхати на всі вихідні та забути про те, що є сім'я. Але важливо розуміти та приймати, що кожен має право на особистий простір.

Читайте також: ЩО НА САМОМ СПРАВІ ЧОЛОВІКИ ДУМАЮТЬ ПРО СЕКС

Як закласти надійний фундамент для міцних відносин-Фото 3

Підтримка

Іноді так хочеться сісти на ручки та поскаржитися на те, що на роботі щось не виходить, на поганий настрій чи просто на важкий день. У відповідь ми бажаємо почути: «Все добре, я поруч» або «Це лише маленька негаразд, давай подумаємо разом, як її вирішити». Але для того, щоб це все мати, нам, дівчаткам, важливо зустрічати свого чоловіка з роботи, зі словами: «Як минув твій день, втомився?» замість: «Ти знову забув винести сміття вранці» або «Скільки разів я навчатиму тебе не розкидати речі по дому?». Тут усе дуже просто. Бажаєте, щоб вас підтримували? Будьте готові завжди надати свою допомогу та турботу.

Як закласти надійний фундамент для міцних відносин-Фото 4

відданість

Чоловіки завжди цінують тих, хто не змушує їх сумніватися у своєму виборі. Коли не потрібно стежити за своєю дружиною на вечірці: з ким вона і де. Бути відданим означає завжди і за будь-яких обставин бути вірним своїй другій половинці.

Для жінки не менш важливо, коли їй не шукають заміну, і вона є центром всесвіту для свого чоловіка. 

Але щоб цього досягти, потрібно на початку відносин зробити вірний вибір. Якщо це реально ваша людина, то вам не хотітиметься навіть дивитися на когось іншого. Відданість дуже високо цінується, але швидко втрачає свою силу, коли її нехтують. Тому будьте вірні як собі, і партнеру.

Читайте також: ВСТАНОВЛЮЄМО ОСОБИСТІ КОРДОНИ ‒ ПІДВИЩУЄМО ОСВІТЛЕННЯ

Як закласти надійний фундамент для міцних відносин-Фото 5

Індивідуальність

Якщо ви визнаєте той факт, що важливо дозволяти собі бути собою, а іншим – іншими, то у вас не виникатимуть конфлікти через те, що вашому партнеру подобається їсти на сніданок гречану кашу, а вам – вівсянку. Не варто намагатися змусити його їсти її разом з вами, якщо вона не йде. Або ж ви любите лягати спати раніше, щоб прокидатися на світанку, а ваш юнак майже завжди йде до сну пізно. Ну і що, що ви жайворонок, а він – сова? Головне, що вам добре разом. І яка різниця, яку кашу хтось любить, якщо це не заважає вам залишатися в парі, дивитися один на одного із захопленням і дякувати всесвіту за те, що ваші полюси кохання притяглися.

Автор: Марина Січкар

Статті на тему