UA
RU

Кароліна Куркова закликала жінок приєднатися до акції #BreastfeedingSelfie

Редагувати переклад

Нцього тижня відразу кілька селебріті висловилися на рахунок годування грудьми в громадському місці. Першою стала Кім Кардаш'ян, яка заявила, що не проти стати свідком цього процесу. Підтримала зірку реаліті-шоу та Кароліна Куркова.

Читайте також: Грудне молоко стало предметом торгівлі в інтернеті

У своєму Instagram-акаунті чеська супермодель опублікувала фото, на якому зняла процес годування грудьми свого малюка. У коментарі до знімку Куркова закликала всіх жінок годувати своїх дітей лише натуральним маминим молоком та викладати свої селфі у соціальні мережі.

Я вдячна за дарунок кормления грудью. Природа давно подумала за нас, і я вважаю, що для наших малюків немає кращого джерела харчування, ніж мамине молоко. Це непростий процес, але я закликаю вас не здаватись! Спочатку для мене було складно, але зараз я насолоджуюся кожною миттю. Я вітаю жінок, які наважилися на це! Я буду рада побачити ваше #BreastfeedingSelfie або селфі вашої подруги!

Так, в даний час, щоб жити, щоб подарунок breastfeeding Nature had things figured out dlong before we did and I believe they no better source of nutrition for our babies than mother's milk, when is able to breastfe. Це не є простим процесом, але I encourage ви не можете зробити! Він був вивчаючи мене на старті, але я люблю кожний крок цієї журі. I celebrate the women who have made this beautiful commitment!! ❤️❤️❤️ I love to see your #breastfeedingselfie, post або tag a friends who is #breastfeeding XOXO, KK #14weeksandcounting #kkhealthyliving #kkstyle #kkbbaby2 #grateful

Фото опубліковано Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

Статті на тему