UA
RU

Кевін Спейсі має виплатити 31 мільйон доларів продюсерам "Карткового будиночка" 

Редагувати переклад
За порушення умови договору. 

Кевін Спейсі має виплатити 31 мільйон доларів продюсерам "Карткового будиночка" -Фото 1

Згідно з судовими документами, минулого року Кевіну Спейсі було наказано виплатити майже 31 мільйон доларів студії, що стоїть за створенням “Карткового будиночка” Netflix, за порушення контракту внаслідок звинувачень Спейсі у сексуальних домаганнях. 

Рішення стало відомим у понеділок, коли продюсерська компанія MRC подала петицію до Верховного суду Лос-Анджелеса для підтвердження. MRC розірвала стосунки з 62-річним Спейсі у 2017 році після численних звинувачень у сексуальних домаганнях з боку славетного актора. 

Спейсі та його компанії M. Profitt Productions та Trigger Street Productions повинні виплатити 29,5 мільйона доларів збитку та ще 1,2 мільйона адвокатам, а також 235 000 доларів як додаткові витрати. 

“Безпека наших співробітників, здорового ставлення на знімальних майданчиках та робочого оточення – найвища важливість для MRC, і саме тому ми вирішили притягнути винних до відповідальності”.   

Представники Спейсі поки ніяк не прокоментували ситуацію, що склалася. 

Читай також: Победители Best Fashion Awards 2021

Кевін Спейсі має виплатити 31 мільйон доларів продюсерам "Карткового будиночка" -Фото 2

Нагадуємо, що Спейсі усунули від роботи над продовженням серіалу “Картковий будиночок” у 2017 році після того, як CNN доповіло про те, що актор створює токсичну атмосферу на знімальному майданчику, роблячи брутальні зауваження, а також займаючись харассментом у бік молодих хлопців зі складу команди . MRC відповіли, що у них раніше не було інформації про подібну поведінку Спейсі.    

MRC відразу ж відреагували, поставивши на паузу контракт Спейсі, а також прибравши його персонажа Френка Андервуда із серіалу. Шостий та останній сезон був повністю переписаний, а кількість епізодів скоротилася з 13 до 8. Пізніше студія подала позов на Спейсі, звинувативши його у витратах, які зазнала компанія через його поведінку.  

“За одним винятком суд вважав свідчення свідків благонадійними, і визнав звинувачення проти Спейсі правдивими. Суд встановив, що поведінка Спейсі є істотним порушенням його діючих та виконавчих виробничих угод з MRC, і що недотримання умов контракту звільняє MRC від зобов'язань з виплати йому будь-якої додаткової компенсації». 

Відповідно до петиції, «кричучі порушення контракту Спейсі» також змусять його та його компанії нести відповідальність за десятки мільйонів додаткових витрат MRC. 

Статті на тему