UA
RU

«Кількість поранених постійно змінюється, бо одні поранені вмирають, інші додаються через обстріли та бомбардування.» Дружини бійців Азовсталі дали пресконференцію.

Дружини українських військовослужбовців, які перебувають на заблокованому заводі «Азовсталь» у Маріуполі 15 травня дали онлайн-пресконференцію, в якій розповіли про стан військових та свою роботу на інформаційному фронті. 

дружини бійців Азов

Ольга Андріанова, Ганна Науменко, Катерина Прокопенко, Юлія Федосюк зараз перебувають за кордоном. Вони роблять все можливе, щоб привернути увагу світової спільноти до ситуації на Азовсталі. Зустрічаються зі світовими лідерами, борються з російською пропагандою та просять світ врятувати героїв Маріуполя. Дівчата наполягають на важливості екстракції. (Екстракція (ексфільтрація) — це процес виведення особового складу будь-якої армії з ворожого середовища, в район, контрольований дружніми силами).)

«Вони готуються до останнього бою, бо вже не дуже вірять у дипломатичне розв'язання цього питання. Оскільки незважаючи на переговори щодня гине дуже і дуже багато людей, страждають поранені. Звісно знаходитись у цьому контексті, коли помирають люди, за яких ти несеш відповідальність, дуже важко«, – зазначила Юлія Федосюк.

Про критичну ситуацію з медикаментами та продовольством, зустріч з Папою Римським, роботу російської пропаганди та важливість роботи на інформаційному фронті вони говорили під час прес-конференції. Повну версію прес-конференції виклали журналісту Суспільне UA.

Читайте також: ПОБАЧИТИ ВОЇНІВ З “АЗОВСТАЛІ”: ПІДПИШИТИ ВІДКРИТТІВ ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ ДО ООН 

Статті на тему