UA
RU

Кліп Макса Барських «Моє кохання» побив рекорд на YouTube

Редагувати переклад

27 липня Макс Барських презентував свій новий кліп на пісню «Моє кохання». Наймасштабніше відео України за 48 годин набрало понад 5 мільйонів переглядів, що є абсолютним рекордом на території СНД та всієї Східної Європи останніх років.

макс панських

До цього першість належала групі Ленінград з піснею «Експонат», а потім – Гриби з роботою «Тає лід», яка досягла позначки 4,5 мільйона переглядів за три доби. 

Через годину після прем'єри нове відео Макса Барських увійшло в тренди YouTube чотирьох країн, серед яких: Україна, Білорусь, Росія, Казахстан, – і продовжує утримувати позицію «Топ-3 відео, що найбільше переглядаються» протягом 5 днів. Сингл «Моє кохання» не поступається кліпу в рекордних показниках, потрапивши в десятку треків українського і російського iTunes. 

Читайте також: CONSTANTINE ПРЕДСТАВИВ НОВИЙ КЛІП НА ПІСНЮ «ПО ЛЬОДІ»

Не залишилися байдужими до новинки і колеги Макса по сцені, взявшись вітати у своїх соцмережах артиста з виходом гучного кліпу. Серед перших, хто залишив теплі слова підтримки, виявилася Світлана Лобода. Трохи пізніше до привітань приєдналися Оля Полякова, Віра Брежнєва, Ані Лорак, Олег Боднарчук, Олена Темнікова, Руслан Квінта, Міша Романова та Еріка Герцег із гурту ВІА Гра, Tayanna, Глюкоза, актриса Наталія Рудова та інші. 

«Моє кохання» – екранізація сьомого за рахунком синглу з четвертого альбому «Тумани», який за перші три місяці продажу отримав статус «золотого». 

Алан Бадоєв, продюсер та режисер:

Нам приємно, що наше відеопослання знаходить такий відгук у багатьох країнах. Кохання має неймовірну силу, ми віримо у це почуття і тому спробували осмислити його візуально. Кліп «Моє кохання» – це один із найскладніших проектів, які я коли-небудь здійснював.

Макс Барських:

З дня прем'єри і досі я отримую тисячі думок, відгуків та відчуттів від шанувальників. І справа не в пісні та кліпі. Нам вдалося торкнутися дуже живої та близької до багатьох тем, ми запустили хвилю кохання і це найголовніше для мене!

Автори фото: Ярослав Бугаєв, Тоні Тарасюк, OSTRIY

Статті по темі:

ПРОДОВЖЕННЯ СЛІД: СЕЛЕНА ГОМЕС ВИПУСТИЛА ДРУГИЙ КЛІП НА ПІСНЮ FETISH

ВІДКРИТТЯ ДНЯ: ОЛЕКСАНДРА СЕЙВІОР — НОВЕ ІМ'Я В ІНДІ-МУЗИЦІ

ТРІУМФАЛЬНЕ ПОВЕРНЕННЯ: ПЕРІС ХІЛТОН ВИПУСТИЛА КЛІП SUMMER REIGN

Статті на тему