Закрити
UA
Книги ужасов лучшие
Мода

Книги жахів, які варто почитати

Поділись:

Накрийтеся ковдрою з головою, увімкніть ліхтарик і пориньте в похмуру і таємничу атмосферу жахів. 

Книги жахів найкращі

becauseimaddicted.net

«Воно», Стівен Кінг

Ви можете поставити поруч із ім’ям короля жахів будь-яку книгу, і вам буде дуже і дуже страшно, ми ж вирішили зупинитися на «Воно» (з класичних можемо порекомендувати «Сяйво» та «Мізері»). Письменник знайомить нас із сімома хлопчиками з придуманого міста Деррі десь у штаті Мен, США. Їх об’єднує в «Клуб невдах» бажання розібратися з таємничим маніяком, який жорстоко вбиває дітей. Поки дорослі шукають злочинця, діти розуміють, що їм доведеться зіткнутися не з реальною людиною, а монстром — клоуном Пеннівайзом, який мешкає у каналізації та має прізвисько «Воно». Цікаво, що хлопцям доведеться зіткнутися зі своїми страхами і у дорослому віці, коли Пеннівайз повернеться до Деррі за новими жертвами. 

«Американський психопат», Брет Істон Елліс

Ця книга не про перевертнів, вампірів і потвор — вона про психопат. Завдяки майстерності Брета Істона Елліс ми опиняємося в голові «білого комірця» Патріка Бейтмена. Від вас не вкриється жодна його темна думка, жоден огидний досвід вбивства чи зґвалтування, жодний детальний опис його злочинної діяльності. Бейтменом керують лише заздрість, ненависть, жорстокість — він легко може порозумітися не лише зі своїм конкурентом чи коханкою, а з безневинною дитиною чи твариною, але особливо безжальний він до безпритульних. “Американський психопат” – не для романтичних натур, повірте нам на слово!

Читайте також: КНИГИ, ЯКІ ВИКЛИКАЮТЬ СИЛЬНІ ЕМОЦІЇ

“Вегетаріанка”, Хан Ган

Якщо ви любите дивні історії, то візьміть до рук «Вегетаріанку». Хан Ган розповідає про звичайну пару з Південної Кореї. Головну героїню Енхе мучать нічні кошмари, наповнені жорстокістю та кров’ю, що приводить її до вирішення відмовитися від м’яса. Багато хто називає Корею пеклом для вегетаріанця, тому що місцева кухня не розрахована на потреби людей, які харчуються виключно рослинною їжею. Енхе доводиться дуже непросто, але все ще гірше, коли чоловік і сім’я повстають проти її вирішення. Сюжет обростає жахливими подробицями та жорстокими сценами. 

«Сповідь соціопату. Жити, не дивлячись у вічі», М. Томас

Ще одна книга «з ряду геть». Автор книги, міс Томас, соціопат. Вона живе в рамках закону, але ми знаємо, що щось злочинне у її діях є. Письменниця дуже докладно визначає себе і свою стратегію поведінки. Томас – успішна жінка з яскравою харизмою, але їй невідома емпанія. Вона нічого не знає про співчуття та провину. Ви можете собі уявити, що така людина, як вона, є і у вашому оточенні: вона розмовляє з вами як ні в чому не бувало, а сама шукає ваші слабкі сторони і маніпулює вами. Між іншим, статистика невблаганна: кожен 25-й мешканець планети – соціопат.

«Ми живемо в замку», Ширлі Джексон

Шукайте класичний жах? Тоді вам сподобається роман Ширлі Джексон 1962 року. Колись у цьому похмурому і занедбаному родовому маєтку жила велика родина, але одна страшна ніч перевернула життя всіх мешканців будинку. За таємничих обставин загинули всі Блеквуди, крім сестер і похилого дядька. Члени сімейства, що залишилися, ховаються за стінами маєтку від цікавих і вороже налаштованих жителів села. Трійця живе тихо і самотньо, доки в їхні двері не стукає двоюрідний брат Чарлі. Тоді ситуація загострюється ще сильніше.