UA
  RU

  Коли працювати безкоштовно – це добре

  Редагувати переклад
  Одне лише словосполучення "працювати безкоштовно" викликає справжній жах, але іноді це дуже корисна практика.
  
  
  Коли працювати безкоштовно - це добре.

  Коли ви тільки починаєте

  Ви — молода та амбітна жінка, яка хоче схилити весь світ до своїх ніг. У вас є геніальна ідея, яка варта хороших вкладень, але поки що вона тільки у вашій голові. Для того, щоб залучити інвесторів та потенційних споживачів, вам доведеться довго й уперто працювати – і абсолютно безкоштовно. Стартапи рідко мають гідний початковий капітал, тому сподіватися на те, що ви вийдете в плюс дуже самовпевнено. Вірте в себе і свою ідею, тоді все точно вийде!


  Коли у вас скромне резюме

  Вам запропонували класну посаду у класній компанії, але без класної зарплати? Що ж, заради рядка у резюме варто піти на цей крок. Пам'ятайте, що ви інвестуєте у своє майбутнє, хоч і не у грошовому еквіваленті. Надалі пошуки роботи будуть не такими скрутними - ваш потенційний роботодавець точно оцінить ваш досвід у хорошій фірмі. Ви також зможете перейняти досвід у своїх колег і набути нових навичок і вмінь.

  Читайте також: РОБОТА МРІЇ: ЯК Скласти ІДЕАЛЬНЕ РЕЗЮМЕ


  Коли у вас мало досвіду

  Для розвитку кар'єри досвід просто потрібний! Особливо якщо ви бачите себе у сфері, де раніше не працювали. Наприклад, ви менеджер середньої ланки у посередній фірмі, але все життя мріяли пекти торти. У цей момент вам належить зробити чи не найскладніший вибір у своєму житті: отримувати стабільну зарплату, але займатися рутинними справами або піти за мрією, але без гроша в кишені. А ви розумієте, що співробітник без досвіду роботи може претендувати або ні на що, або на мінімальний оклад. Зате потім результат ваших праць буде гідно оцінений.

  Коли ви хочете в хорошу компанію

  Припустимо, що вам подобається ваша професія і ви горите бажанням якнайшвидше втілити всі свої ідеї в реальність. Ви чудово знаєте головних гравців ринку і до одного з них пристрасно хочете потрапити на роботу. Якщо вам пощастить, він запропонує вам стажування на безкоштовній основі. Так відбувається практично у всіх компаніях. В цьому випадку вам варто проявити ініціативу, працювати не покладаючи рук, не відмовлятися від понаднормових завдань і бути практично рабом. Але ваші старання роботодавці точно помітять та відзначать. 

  Читайте також: 8 ЗНАМІНОСТЕЙ, ЯКІ ВЕДУТЬ УСПІШНИЙ БІЗНЕС


  Коли ви приносите користь

  Робота волонтером передбачає чисто моральне задоволення від того, що сьогодні ви зробили світ трішки кращим. Ви можете збирати продуктові набори для будинку для людей похилого віку, сортувати речі для дитбудинків або годувати безпритульних тварин у притулках. Що б ви не обрали — це гідно похвали, адже дарувати радість тим, хто потребує вдвічі приємніше, ніж отримувати. 

  Джерело фото: unsplash.com

  Статті на тему