Edit page title Команда фільму «Носоріг» розпочинає благодійну акцію на підтримку української армії
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Команда фільму «Носоріг» розпочинає благодійну акцію на підтримку української армії

Редагувати переклад
Команда фільму «Носоріг» Олега Сенцоварозпочинає благодійну акцію на підтримку української армії. 

Носоріг 2

Починаючи з 24 лютого 10 гривень з продажу кожного квитка на сеанси у всіх кінотеатрах країни, де показують стрічку, підуть на підтримку благодійного фонду «Повернися живим», який допомагає українським ветеранам та військовим, які воюють на Донбасі 

«Носоріг» – кримінальна драма про бурхливі 90-ті українські режисери Олега Сенцова. Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кровавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він чекав. 

Світова прем'єра фільму відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти», українська – на Київській неділі критики. Стрічка Сенцова була визнана найкращою на Стокгольмському міжнародному кінофестивалі, а права на онлайн-прем'єру придбав стрімінговий сервіс Netflix.

Носоріг

Нагадаємо, що перед прем'єрою «Носорога» на Венеційському кінофестивалі команда фільму провела акцію на підтримку політв'язнів у Російській Федерації та в окупованому Криму. 

«Повернись живим» – це багатоцільова громадська організація, що складається з благодійного фонду з допомоги армії, навчального відділу для військових, ветеранського відділу, аналітичного центру та нішевого медіа. Усі кошти, що надходять на рахунки Благодійного Фонду, використовуються виключно на потреби армії. 

Широкий український прокат «Носоріг» вийшов 17 лютого. За перший вікенд фільм зібравши 3 гривень. 

Фото надала прес-служба

Статті на тему